шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Enchen (тип)
іригатор
Каталог товарів

Ціни76Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Enchen Aurora T2 за ціною від 327 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Enchen Aurora T2

Джерело живлення: від акумулятора; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 43; відбілювання; делікатне чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 3; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 2; Технологія чищення: звукова; Тип: зубна щітка
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
звукова
Кількість насадок
2 шт.
Режимів роботи щітки
3
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Габарити
250х26х26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  800 грн.

від 327  до 1 271 грн.
Зубна щітка ENCHEN Aurora T2 Black Aurora T2 (black)
FOXTROT.UA (Київ)
599 грн.
← купити
Электрическая зубная щетка ENCHEN Aurora T2 Black
ШО (Київ)
533 грн.
← купити
Зубна щітка Enchen Aurora T2 White Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Aurora T2 Black
Цифра (Київ)
629 грн.
← купити
Зубна щітка Xiaomi Enchen Aurora T2 Black
Stls.store (Київ)
635 грн.
← купити
Xiaomi Aurora T2 Black
Mallprix.com (Київ)
607 грн.
← купити
Зубна електрощітка Enchen Aurora T2 Black Aurora T2 (black)
Click.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Enchen Aurora T2 Black
Zaua.store (Львів)
1 113 грн.
← купити
Зубна щітка ENCHEN Aurora T2 White
ТЕХНОточка (Київ)
579 грн.
← купити
Enchen Aurora T2 Black AuroraT2Black
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Enchen Aurora T2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Enchen Aurora T2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Enchen Aurora T2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія