шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 1x16GB [E-42-003S-16]

Конфігурації і ціни 56Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 1x16GB (E-42-003S-16) за ціною від 4936 грн.

Серия Exceleram 42 DDR4 1x16GB

Модифікації Exceleram 42 DDR4 1x16GB 2
Где купить? [E-42-003S-16]
Характеристики [E-42-003S-16]
Колір
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
31.25 мм
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6250 грн.
Exceleram Articos DD...
EA40321618S- 16
від 5 201 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO16GB3600B 4
від 5 332 грн.
PRO16GB3200B 4
від 4 192 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P3200 H
від 4 799 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF432C16BB12 A/16
від 5 399 грн.
Exceleram 42 DDR4 1x...
E-42-002S-16
від 4 936 грн.
EA40322222S- 16
від 5 085 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 22X
від 4 899 грн.
EKBLACK41632 16X
Exceleram White Sark...
EBW4163222X
від 4 714 грн.
AMD R9 Gamer Series ...
R9416G3206U2 S-U
від 4 319 грн.
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3000D464 L16/16G
від 5 999 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216C
від 4 760 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK8GX4M1E32 00C16
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DFF1/16
від 4 668 грн.
A-Data XPG Gammix D3...
AX4U36008G18 I-SBKD35
від 5 089 грн.
Kingston Fury Renega...
KF432C16RB2/ 8
від 5 401 грн.
KF432C16BB2A /8WP
від 4 299 грн.
KF432C16BB/8 WP
від 4 447 грн.
KF436C17BB/8
від 5 748 грн.
KF432C16BB/8
від 3 850 грн.
KF432C16BB2A /8
від 5 215 грн.
ATRIA DDR4 1x16GB
UAT43200CL22 K1/16
від 5 073 грн.
Wibrand DDR4 1x16GB
WI3200DDR4D/ 16GB
від 4 146 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4163222X
від 5 249 грн.
OCPC VS DDR4 1x16GB
MMV16GD432C2 2U
від 4 290 грн.
E41632X
від 5 331 грн.
Samsung DDR4 1x16GB
K4A8G085WR-U 16GB32
від 5 925 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/16
від 3 795 грн.
GOODRAM DDR4 1x16GB
GR3200D464L2 2/16G
від 4 399 грн.

від 4 936  до 6 941 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-003S-16) E-42-003S-16
Itbox.ua (Київ)
5 294 грн.
← купити
Модуль пам'яті EXCELERAM DDR4 16Gb 3200MHz 42-Series (E-42-003S-16) E-42-003S-16
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-003S-16)
Nkt.ua (Київ)
5 135 грн.
← купити
eXceleram E-42-003S-16
Mallprix.com (Київ)
5 216 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-003S-16) E-42-003S-16
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-003S-16)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 936 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 16 GB DDR4 3200 MHz 42-Series (E-42-003S-16) 16 GB DDR4 3200 MHz 42-Series (E-42-003S-16)
Denika.ua (Харків)
5 227 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-003S-16) E-42-003S-16
Comtrading.ua (Київ)
5 195 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-003S-16) E-42-003S-16
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-003S-16) E-42-003S-16
icom.net.ua (Київ)
5 085 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E-42-003S-16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 1x16GB (E-42-003S-16). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 1x16GB (E-42-003S-16) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія