шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x16GB [E41632X]

Конфігурації і ціни 114Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x16GB (E41632X) за ціною від 5331 грн.

Серия Exceleram DIMM Series DDR4 1x16GB

Модифікації Exceleram DIMM Series DDR4 1x16GB 4
Где купить? [E41632X]
Характеристики [E41632X]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-20-20
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4900 грн.    до  6500 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4163222X
від 5 300 грн.
Wibrand DDR4 1x16GB
WI3200DDR4D/ 16GB
від 4 146 грн.
ATRIA DDR4 1x16GB
UAT43200CL22 K1/16
від 5 061 грн.
GOODRAM DDR4 1x16GB
GR3200D464L2 2/16G
від 4 399 грн.
OCPC VS DDR4 1x16GB
MMV16GD432C2 2U
від 4 290 грн.
GOODRAM DDR4 1x16GB
GR3200D464L2 2S/16G
від 5 115 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DFF1/16
від 4 729 грн.
G.Skill Aegis DDR4 1...
F4-3200C16S- 16GIS
від 5 348 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/16
від 3 795 грн.
Exceleram Articos DD...
EA40321618S- 16
від 5 201 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO16GB3600B 4
від 5 332 грн.
EA40322222S- 16
від 5 085 грн.
AMD R9 Gamer Series ...
R9416G3206U2 S-U
від 4 325 грн.
Exceleram 42 DDR4 1x...
E-42-002S-16
E-42-003S-16
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3000D464 L16/16G
від 5 999 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 16X
від 4 899 грн.
EKBLACK41632 22X
Exceleram White Sark...
EBW4163222X
від 4 714 грн.
PRO16GB3200B 4
від 4 179 грн.
Kingston KCP ValueRA...
KCP432NS8/8
від 5 603 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF432C16BB12 A/16
від 5 399 грн.
HyperX Fury Black DD...
HX432C16FB4/ 16
від 6 070 грн.
Kingston KVR DDR4 1x...
KVR32N22S6/8
від 3 939 грн.
KCP432NS6/8
від 5 305 грн.
A-Data XPG Gammix D3...
AX4U32008G16 A-SBKD35
від 5 984 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK8GX4M1E32 00C16
від 5 186 грн.
AX4U36008G18 I-SBKD35
від 5 089 грн.
CMK8GX4M1D30 00C16
від 6 349 грн.
KF436C17BB/8
від 5 748 грн.

від 5 331  до 6 166 грн.
Модуль пам`яті DDR4 16GB/3200 eXceleram (E41632X) E41632X
Click.ua (Київ)
5 519 грн.
← купити
Пам'ять для ПК eXceleram DDR4 16GB 3200 MHz (E41632X) E41632X
Moyo.ua (Київ)
5 673 грн.
← купити
Пам'ять DIMM DDR4 16 Гб 3200 МГц CL 16 Exceleram (E41632X)
Nkt.ua (Київ)
5 360 грн.
← купити
eXceleram E41632X
Mallprix.com (Київ)
5 498 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz eXceleram (E41632X) E41632X
Comtrading.ua (Київ)
5 449 грн.
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 16 GB DDR4 3200 MHz (E41632X) 16 GB DDR4 3200 MHz (E41632X)
Denika.ua (Харків)
5 884 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 16gb 3200 MHz eXceleram (e41632x)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 617 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz eXceleram (E41632X) E41632X
icom.net.ua (Київ)
5 331 грн.
← купити
Оперативна пам'ять eXceleram Free DDR4 1x16GB (E41632X) E41632X
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Оперативна пам'ять Exceleram 16 GB DDR4 3200 MHz (E41632X)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 664 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E41632X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x16GB (E41632X). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR4 1x16GB (E41632X) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія