шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR5 2x16GB [EA50603646D-32]

Конфігурації і ціни 36Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR5 2x16GB (EA50603646D-32) за ціною від 26575 грн.
Фото 4

Серия Exceleram Articos DDR5 2x16GB

Модифікації Exceleram Articos DDR5 2x16GB 2
Где купить? [EA50603646D-32]
Характеристики [EA50603646D-32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Ранг пам'яті
однорангова
Швидкість
6000 MT/s
Пропускна здатність
48000 МБ/с
Схема таймінгів
36-46-46-86
First Word Latency
12 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
38.5 мм
Додатково
підтримка XMP
підтримка EXPO
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  32000 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF560C36BBEK 2-32
від 27 893 грн.
Lexar ARES RGB DDR5 ...
LD5EU016G-R6 400GDLA
від 26 767 грн.
KF560C40BBAK 2-32
від 29 549 грн.
G.Skill Flare X5 DDR...
F5-6000J2836 G16GX2-FX5
від 23 299 грн.
Patriot Memory Viper...
VEU532G6028K
від 22 297 грн.
VEUR532G6432 K
від 23 584 грн.
F5-6000J3036 F16GX2-FX5
від 24 668 грн.
G.Skill Trident Z5 N...
F5-6000J3036 F16GX2-TZ5NR W
від 27 259 грн.
F5-6000J3038 F16GX2-TZ5NR
від 24 065 грн.
VEUR532G6028 K
від 21 240 грн.
F5-6400J3239 G16GX2-TZ5NR W
від 28 819 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP032GXLWU60 CFDK
від 31 273 грн.
A-Data Lancer Blade ...
AX5U6000C481 6G-DTLABRBK
від 31 477 грн.
Lexar ARES Gen2 RGB ...
LD5U16G60C28 BR-RGD
від 25 326 грн.
F5-6000J3238 F16GX2-TZ5NR
від 21 905 грн.
VEU532G6432K
від 23 229 грн.
PVER532G60C3 0KW
від 26 339 грн.
PVER532G60C3 6KT
від 25 413 грн.
F5-6000J3038 F16GX2-FX5
від 23 189 грн.
Exceleram 42 DDR5 2x...
E-42-009D-32
від 26 671 грн.
E-42-010D-32
від 27 726 грн.
E-42-011D-32
від 28 877 грн.
PVVR532G640C 32K
від 29 219 грн.
Team Group T-Force D...
FF3D532G6000 HC38ADC01
від 21 996 грн.
Corsair Vengeance DD...
CMK32GX5M2B6 400C36
від 28 491 грн.
G.Skill Ripjaws S5 D...
F5-6000J3040 F16GX2-RS5W
від 23 762 грн.
G.Skill Trident Z5 R...
F5-6400J3239 G16GX2-TZ5RK
від 22 199 грн.
F5-6000J2836 G16GX2-TR5S
від 29 594 грн.
FF3D532G6000 HC30DC01
від 26 664 грн.
F5-6000J3040 F16GX2-TZ5RK
від 20 799 грн.

від 26 575  до 35 375 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Articos eXceleram (EA50603646D-32) EA50603646D-32
Itbox.ua (Київ)
28 795 грн.
← купити
Набір EXCELERAM DDR5 32GB 2x16GB 6000 MHz Articos (EA50603646D-32) EA50603646D-32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Articos eXceleram (EA50603646D-32)
Nkt.ua (Київ)
28 011 грн.
← купити
eXceleram EA50603646D-32
Mallprix.com (Київ)
27 918 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Articos eXceleram (EA50603646D-32) EA50603646D-32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Articos (EA50603646D-32)
Zaua.store (Львів)
30 769 грн.
← купити
Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Articos (EA50603646D-32) EA50603646D-32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
27 422 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Articos eXceleram (EA50603646D-32) EA50603646D-32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Articos (EA50603646D-32) 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Articos (EA50603
Denika.ua (Харків)
28 368 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR5 Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Articos (EA50603646D-32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
27 895 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram EA50603646D-32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR5 2x16GB (EA50603646D-32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR5 2x16GB (EA50603646D-32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія