шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram Aurum DDR5 EXPO 2x16GB [EGA50603040D-32]

Конфігурації і ціни 98Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram Aurum DDR5 EXPO 2x16GB (EGA50603040D-32) за ціною від 18420 грн.

Серия Exceleram Aurum DDR5 EXPO 2x16GB

Модифікації Exceleram Aurum DDR5 EXPO 2x16GB 3
Где купить? [EGA50603040D-32]
Характеристики [EGA50603040D-32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Ранг пам'яті
однорангова
Швидкість
6000 MT/s
Пропускна здатність
48000 МБ/с
Схема таймінгів
30-40-40-96
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
40 мм
Додатково
підтримка EXPO
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18000 грн.    до  22000 грн.
Exceleram Articos DD...
EA50603038D- 32
від 19 205 грн.
A-Data Lancer Blade ...
AX5U6000C361 6G-DTLABBK
від 19 748 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMH32GX5M2D6 000C36
від 18 590 грн.
Crucial Pro DDR5 2x1...
CP2K16G60C48 U5
від 18 108 грн.
Corsair Vengeance DD...
CMK32GX5M2E6 000Z36
від 18 450 грн.
Lexar THOR DDR5 2x16GB
LD5U16G60C38 LG-RGD
від 18 433 грн.
Patriot Memory Viper...
PVV532G600C3 0K
від 19 063 грн.
PVX532G60C30 K
від 19 399 грн.
Crucial Pro Overcloc...
CP2K16G60C36 U5B
від 16 903 грн.
PNY XLR8 Gaming DDR5...
MD32GK2D5600 036XR
від 19 764 грн.
Lexar ARES RGB DDR5 ...
LD5BU016G-R6 000GDLA
від 21 121 грн.
G.Skill Trident Z5 N...
F5-6000J3238 F16GX2-TZ5N
від 20 199 грн.
PVV532G640C3 2K
від 19 482 грн.
PVVR532G600C 30K
від 18 349 грн.
Apacer Panther DDR5 ...
AH5U32G60C51 27BAA-2
від 20 809 грн.
G.Skill Flare X5 DDR...
F5-6400J3240 G16GX2-FX5
від 20 222 грн.
F5-6000J3636 F16GX2-FX5
від 18 768 грн.
Lexar ARES Gen2 RGB ...
LD5U16G60C30 BR-RGD
від 19 999 грн.
CMH32GX5M2B6 400Z32
від 20 999 грн.
Apacer NOX DDR5 2x16GB
AH5U32G60C51 2MBAA-2
від 18 923 грн.
Team Group T-Force D...
FF3D532G6400 HC40BDC01
від 19 161 грн.
PrologiX DDR5 Black ...
PRO32GB6000B 5K
від 18 223 грн.
CMK32GX5M2B6 400C32
від 18 900 грн.
PVVR532G620C 40K
від 21 240 грн.
INTELIGENTES Re:sist...
IR5DFM2/32
від 17 157 грн.
IR5DFL2/32
від 16 926 грн.
PVX532G64C32 K
від 18 083 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF560C30BBAK 2-16
від 18 443 грн.

від 18 420  до 24 218 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Aurum eXceleram (EGA50603040D-32) EGA50603040D-32
Itbox.ua (Київ)
19 669 грн.
← купити
Набір EXCELERAM Aurum DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz (EGA50603040D-32) EGA50603040D-32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Aurum eXceleram (EGA50603040D-32)
Nkt.ua (Київ)
19 075 грн.
← купити
eXceleram EGA50603040D-32
Mallprix.com (Київ)
19 217 грн.
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Aurum (EGA50603040D-32)
Zaua.store (Львів)
21 283 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Aurum (EGA50603040D-32) 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Aurum (EGA5060304
Denika.ua (Харків)
19 421 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Aurum eXceleram (EGA50603040D-32) EGA50603040D-32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Aurum eXceleram (EGA50603040D-32) EGA50603040D-32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Оперативна пам'ять DDR5 Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Aurum (EGA50603040D-32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 154 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Aurum eXceleram (EGA50603040D-32) EGA50603040D-32
icom.net.ua (Київ)
18 420 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram EGA50603040D-32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram Aurum DDR5 EXPO 2x16GB (EGA50603040D-32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram Aurum DDR5 EXPO 2x16GB (EGA50603040D-32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія