шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Flory 5836 за ціною від 3406 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Fissman Flory 5836

Країна походження бренду: Данія; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 3.31; Макс. об'єм (л): 1; Мін. об' Макс. розмір (см): 20; Мін. розмір (см): 14; Кришки: 3 кришки
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
2 каструлі
1 ківш
3 кришки
Розмір
14 см / ківш /
16 см
20 см
Об'єм
1 л / ківш /
1.66 л
3.31 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 406  до 4 095 грн.
Набір каструль Fissman Flory 6 ін. (5836)
Stls.store (Київ)
3 662 грн.
← купити
Набор посуды Fissman Flory 6 пр. 5836
Induction-ua.com (Київ)
3 406 грн.
← купити
Набір посуду зі скляними кришками Fissman Flory 6 предметів з нержавіючої сталі з індукційним дном 34х24х22см (5836)
Rozetka.ua (Київ)
4 095 грн.
← купити
Набор посуды Fissman Flory 6 пр. 5836 5836
Kitchen.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Flory 5836, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Flory 5836. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Flory 5836 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія