шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Seagreen 4015 за ціною від 3365 грн.

Характеристики та опис Fissman Seagreen 4015

Країна походження бренду: Данія;яні; Ручки: дерев' Матеріал кришки: скло; Матеріал: чавун; отвір для пари; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: керамічне; Глибина (см): 12;єм (л): 6; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 28; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
28 см
Об'єм
6 л
Глибина
12 см
Антипригарне покриття
керамічне
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
чавун
Матеріал кришки
скло
Ручки
дерев'яні
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 365  до 4 080 грн.
Каструля Fissman Seagreen з кришкою 28x12 см 6 л (4015)
Stls.store (Київ)
3 618 грн.
← купити
Кастрюля с крышкой Fissman Seagreen 6 л 4015
Induction-ua.com (Київ)
3 365 грн.
← купити
Каструля Fissman Seagreen зі скляною кришкою 28x12 см 6 л (4015F)
Rozetka.ua (Київ)
3 620 грн.
← купити
Каструля з кришкою Fissman Seagreen 28х12см/6л із чавуну емальована з антипригарним покриттям XylanPlus(4015)
Rozetka.ua (Київ)
4 080 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Seagreen 4015, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Seagreen 4015. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Seagreen 4015 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія