шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Gulliver 5417 за ціною від 895 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Fissman Gulliver 5417

Країна походження бренду: Данія; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає; Вага (г): 685; Глибина (см): 6;єм (л): 0.9; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 14
Колір
Тип
каструля
Розмір
14 см
Об'єм
0.9 л
Глибина
6 см
Вага
685 г
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1150 грн.

від 895  до 1 129 грн.
Каструля Fissman Gulliver з кришкою 14x6 см 0.9 л (5417)
Stls.store (Київ)
962 грн.
← купити
Кастрюля с крышкой Fissman Gulliver 0,9 л 5417
Induction-ua.com (Київ)
895 грн.
← купити
Каструля Fissman Gulliver зі скляною кришкою 9 мл (5417F)
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Каструля зі скляною кришкою Fissman Gulliver з нержавіючої сталі з індукційним дном 14х6см/0.9л (5417)
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Gulliver 5417, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Gulliver 5417. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Gulliver 5417 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія