шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Luminosa 5332 за ціною від 2055 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Fissman Luminosa 5332

Країна походження бренду: Данія; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для пари; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає; Глибина (см): 8.5;єм (л): 2.1; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 18
Колір
Тип
каструля
Розмір
18 см
Об'єм
2.1 л
Глибина
8.5 см
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  3200 грн.

від 2 055  до 4 181 грн.
Каструля Fissman SS-5332.18
Stls.store (Київ)
2 210 грн.
← купити
Кастрюля с крышкой Fissman Luminosa 2,1 л SS-5332.18
Induction-ua.com (Київ)
2 055 грн.
← купити
Каструля з нержавіючої сталі Fissman Luminosa 2.1 л (5332) 005332
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Каструля Fissman Luminosa 2.1 л (SS-5332.18)
Rozetka.ua (Київ)
2 209 грн.
← купити
Кастрюля с крышкой Fissman Luminosa 2,1 л SS-5332.18 5332
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Fissman Luminosa 2.1л індукційна зі скляною кришкою (1311)
Rozetka.ua (Київ)
2 765 грн.
← купити
Каструля Fissman Luminosa 2.1л індукційна зі скляною кришкою
Rozetka.ua (Київ)
3 757 грн.
← купити
Каструля зі скляною кришкою Fissman LUMINOSA 18x8,5 см на 2,1 л (5332)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Fissman Luminosa 2.1л індукційна зі скляною кришкою (55596)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Fissman Luminosa 2.1л індукційна зі скляною кришкою (FN-SS-5332)
Rozetka.ua (Київ)
2 621 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Luminosa 5332, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Luminosa 5332. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Luminosa 5332 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія