шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення3Корисне
Купити обприскувач Forte OP-10 за ціною від 190 грн.
Відео 7

Характеристики та опис Forte OP-10

Вага: 1.7; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Мірна шкала; Фіксатор безперервного поливу; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Телескопічна трубка; Макс. тиск (бар): 3; Макс. дальність обприскування (м): 2;єм (л): 10; Об' Конструкція: наплічний; Тип: помповий
Тип
помповий
Конструкція
наплічний
Об'єм
10 л
Макс. дальність обприскування
2 м
Макс. тиск
3 бар
Макс. температура рідини
40 °C
Довжина розпилювальної трубки
110 см
Телескопічна трубка
Тип трубки
вузька
Матеріал трубки
нержавіюча сталь
Фіксатор безперервного поливу
Мірна шкала
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Вага
1.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  750 грн.

від 190  до 990 грн.
Обприскувач ручний Forte ОР-10 (45672) 45672
Leroymerlin.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Обприскувач FORTE ОП-10 (45672) 45672
FOXTROT.UA (Київ)
599 грн.
← купити
Обприскувач Forte ОП-10 (10л)
Stls.store (Київ)
631 грн.
← купити
Оприскувач садовий Forte ОП-10 10 л (45672)
MAUDAU (Київ)
765 грн.
← купити
Обприскувач ручний FORTE ОП-10, 10л. (45672) Акція!
АЛЛО (Київ)
741 грн.
← купити
Оприскувач садовий Forte ОП-10 10л тиск 3 бари
Rozetka.ua (Київ)
746 грн.
← купити
Насос з кришкою горловинидо обприскувача Forte ОП-10
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Трубка телескопічна для обприскувача Forte ОП-10
Rozetka.ua (Київ)
190 грн.
← купити
Насос до обприскувача Forte ОП-10
Rozetka.ua (Київ)
270 грн.
← купити
Бак до обприскувача Forte ОП-10л
Rozetka.ua (Київ)
280 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Forte OP-10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Forte OP-10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Forte OP-10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія