шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Fossibot S1 5G

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Fossibot S1 5G за ціною від 6299 грн.
Фото 19

Характеристики та опис Fossibot S1 5G

Вага (г): 205; Розміри (мм): 168.6x78.07x8.9; зарядний пристрій; чохол; Ємність (мАгод): 4900; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; шумопоглинання; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD
Колір
діагональ дисплея
6.75 "
роздільна здатність екрану
1600х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4900 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
168.6x78.07x8.9 мм
Вага
205 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 299  до 8 490 грн.
Fossibot Смартфон Fossibot S1 6/128GB Black
MTA.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Смартфон Fossibot S1 5G 12/128Gb black
MAUDAU (Київ)
6 641 грн.
← купити
Смартфон FOSSiBOT s1 5g 12/128Gb black
Rozetka.ua (Київ)
7 417 грн.
← купити
Мобільний телефон смартфон FOSSiBOT S1 5G 12/128Gb black - екран 6,745'', 2 SIM, 4900 мАг
Rozetka.ua (Київ)
6 992 грн.
← купити
Смартфон FOSSiBOT S1 5G 6/128GB Black NFC
Rozetka.ua (Київ)
8 490 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fossibot S1 5G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Fossibot S1 5G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Fossibot S1 5G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія