шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни68Опис Відгуки2Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор GameSir T4 Nova Lite за ціною від 812 грн.
Відео 15Фото 18

Характеристики та опис GameSir T4 Nova Lite

Задні кнопки: 2; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Датчики: на датчиках Холла; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 13; Радіус дії (м): 10; Макс. частота опитування: 500 Гц (2 мс); Підключення: Bluetooth / радіо / дротове
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
11
0
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
iOS
SteamOS
Підключення
Bluetooth / радіо / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
19 червня 2025, 09:36 #
Переваги:ергономіка, вибір кольорів, ціна, датчики холла

Недоліки:петлі на кейсі єдиний недолік, бо все інше гідної якості, у своїй ціновій категорії

Коментар:адекватний геймпад за адекватні гроші! зручна ергономіка, але пластик відчувається бюджетним. збірка якісна, стіки без дрифту, але тригери трохи шумлять. всі варіанти підключення працюють. грати комфортно. затримка, візуально, така сама, як і на більш дорогому 8BitDo Ultimate. прикольний кейс у комплекті, але якщо часто відкривати/закривати, то петлі зламаються швидко. батарея тримає ~10 годин. за такі гроші – просто знахідка (виключно в рамках свого сегменту)

Автор:Олександр  пользуюсь GameSir T4 Nova Lite кілька місяців

По кабелю геймпад працює відмінно. Хороший вібровідклик.
27 квітня 2025, 00:10 #
Переваги:Якість виготовлення. Якість матеріалів.

Недоліки:Не працює донгл для радіо зв'язку. В комплекті немає кабелю type-c.

Коментар:Не спарюється донгл з геймпадом. Усе перепробував. І ютуб та інтернет. Можливо брак. Назад його не повертав. По кабелю type-c працює чудово. Правда ще кабель прийшлося купляти на 2 метри. Використовую його разом з ПК. В якості дротового геймпада можна знайти дешевше.

Автор:SammerTime21

від 812  до 3 038 грн.
GameSir Геймпад GameSir Nova Lite White
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Геймпад GameSir Nova Lite white
Newsmag.com.ua (Дніпро)
1 180 грн.
← купити
Геймпад XiaoJi GameSir T4 Nova Lite Stellar White
Touch (Дніпро)
← купити
Геймпад GameSir HRG7108 Nova Lite Purple
Redprice.sale (Львів)
1 942 грн.
← купити
Геймпад GameSir Nova Lite White
Soho.com.ua (Київ)
1 289 грн.
← купити
GameSir HRG71093 Nova Lite Pink
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 945 грн.
← купити
Геймпад Gamesir T4n Nova Lite Midnight Blue
Ktc.ua (Рівне)
1 139 грн.
← купити
Геймпад GameSir Nova Lite, Domino White, бездротовий (Bluetooth / USB 2.4GHz / Type-C), для ПК / Switch / Android / iOS, 14
Comtrading.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG71095 Nova Lite Green
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 186 грн.
← купити
Геймпад Bluetooth джойстик GameSir T-4n Nova Lite Multiplatfontroller Bluetooth/2,4G/USB DualShock White
MAUDAU (Київ)
1 309 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GameSir T4 Nova Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор GameSir T4 Nova Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор GameSir T4 Nova Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія