шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Garmin (серія)
Swim (для плавання)
Інші

Ціни57Опис Відгуки1Обговорення  Корисне15Аксесуари
Купити смарт годинник Garmin Enduro 3 за ціною від 31649 грн.
Відео 11Фото 12

Характеристики та опис Garmin Enduro 3

Вага (г): 57; Розміри (мм): 51x51x15.7; MIL-STD-810; Ступінь захисту: 100 WR (10 ATM);ястя (мм): силікон: 127 – 210, шкіра: 135 – 213, метал: 133 – 225; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 26; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; повноцінний ліхтарик
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi
NFC
безконтактна оплата Garmin Pay
акселерометр
гіроскоп
повноцінний ліхтарик
Ступінь захисту
100 WR (10 ATM)
Розміри (без ремінця)
51x51x15.7 мм
Вага
57 г / 63 г з ремінцем /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Автономные, но не лучшие часы для навигации
23 серпня 2025, 12:10 #
Переваги:- Автономность
- Есть фонарь

Недоліки:- Невозможность загрузить кастомные карты, хотя поддержка кастомных карт этой моделью указана на сайте гармин
- Иногда глючат

Автор:Дмитрий Маковий  пользуюсь Garmin Enduro 3 кілька місяців

від 31 649  до 57 061 грн.
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 з чорним нейлоновим ремінцем 010-02751-01
Garminy.com.ua (Київ)
46 772 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Justbuy.com.ua (Київ)
36 029 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band (010-02751-01) 010-02751-01
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) 010-02751-01/00
GRO (Київ)
36 879 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01)
Portativ.ua (Київ)
46 771 грн.
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
MTA.ua (Київ)
38 599 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIN Enduro 3 Black Sport Loop Band (010-02751-01) 010-02751-01
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band, GPS (010-02751-01) 010-02751-01
Itbox.ua (Київ)
← купити
Спортивний годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) 010-02751-01/00
Openshop.ua (Київ)
38 362 грн.
← купити
Garmin Enduro 3 (010-02751-00/01) 010-02751-00/01
Jabko.ua (Львів)
39 209 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 Carbon Gray Dlc Titanium with Black UltraFit Nylon Strap (010-02751-01)
Stls.store (Київ)
37 968 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 з чорним нейлоновим ремінцем UltraFit 010-02751-01 OFFICIAL
Navistar.ua (Одеса)
44 645 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Touch (Дніпро)
36 159 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 Carbon Gray Dlc Titanium with Black UltraFit Nylon Strap (010-02751-01)
Цифра (Київ)
37 265 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band, GPS (010-02751-01) 010-02751-01
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Спортивний годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) Enduro 3 (010-02751-01/00)
Denika.ua (Харків)
38 673 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01, 010-02751-01/00)
Q-techno.com.ua (Київ)
37 013 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 010-02751-01
Garmin-official.com.ua (Київ)
← купити
Garmin Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band (010-02751-01) Enduro3,CrbnGryDLCTiw/BlkSportLoopBand(010-02751-01)
COMFY.ua (Київ)
46 775 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 Carbon Gray DLC Titanium with Black UltraFit Nylon Strap (010-02751-01\00)
Техно Їжак (Київ)
41 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 Carbon Gray DLC Titanium with Black UltraFit Nylon Strap (010-02751-01) 010-02751-01
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) 010-02751-01/00
ifrukt.com (Дніпро)
31 649 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 047 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band, GPS (010-02751-01) 010-02751-01
icom.net.ua (Київ)
42 426 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 з чорним нейлоновим ремінцем UltraFit 010-02751-01
Garminn.com.ua (Київ)
← купити
Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Mobileplanet.ua (Одеса)
36 929 грн.
← купити
Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Pulsepad.com.ua (Київ)
35 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01) Black Sport Loop Band 010-02751-01
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Noteboochek.com.ua (Київ)
44 646 грн.
← купити
Garmin Enduro 3 010-02751-01
Foractive.com.ua (Львів)
40 500 грн.
← купити
Смарт годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01) 010-02751-01
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Смарт-часи Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 062 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) 010-02751-01/00
Sota.store (Київ)
36 617 грн.
← купити
Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) 010-02751-01/00
Game-shop.com.ua (Київ)
37 299 грн.
← купити
Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
iTMag.ua (Київ)
← купити
Спортивний годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
MAUDAU (Київ)
41 518 грн.
← купити
Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) Смарт-годинник Enduro 3 (010-02751-01/00)
Kvshop.com.ua (Київ)
35 377 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 A-010-02751-01
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
41 002 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Часы-навигатор Garmin Enduro 3 Black Sport Loop Band 010-02751-01
Garmin-shop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 з чорним нейлоновим ремінцем UltraFit 010-02751-01
Navistar.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3
MAUDAU (Київ)
43 434 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) NW60853
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
37 406 грн.
← купити
Спортивні годинники Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
47 951 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
41 299 грн.
← купити
Смарт-часи Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
42 468 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band, GPS (010-02751-01)
Rozetka.ua (Київ)
47 167 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
GPS смарт-годинник GARMIN Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band
Rozetka.ua (Київ)
57 061 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00) [115036]
Rozetka.ua (Київ)
40 549 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band, GPS (010-02751-01)
Rozetka.ua (Київ)
47 868 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
44 181 грн.
← купити
Спортивні годинники Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
41 673 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3, Crbn Gry DLC Ti w/Blk Sport Loop Band, GPS (010-02751-01)
Rozetka.ua (Київ)
48 386 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
49 905 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIN Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
41 649 грн.
← купити
Смарт-часи Garmin Enduro 3 (010-02751-01/00)
Rozetka.ua (Київ)
40 990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmin Enduro 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmin Enduro 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmin Enduro 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія