шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Garmin (серія)
Swim (для плавання)
Інші

Ціни167Опис Відгуки  Обговорення2Корисне10Аксесуари
Купити смарт годинник Garmin Forerunner 970 за ціною від 27899 грн.
Відео 2Фото 25

Характеристики та опис Garmin Forerunner 970

Вага (г): 56; Розміри (мм): 47x47x12.9; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 135 – 205; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; повноцінний ліхтарик; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Garmin Pay
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi
NFC
безконтактна оплата Garmin Pay
акселерометр
повноцінний ліхтарик
Час роботи (активний режим)
12 год
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
47x47x12.9 мм
Вага
56 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  38000 грн.

від 27 899  до 45 176 грн.
Garmin Garmin Forerunner 970 - Вугільно-сірий DLC титан з чорним корпусом і чорним/напівпрозорим білосніжним ремінцем
Garmin-online.com.ua (Київ)
36 431 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 970 Soft Gold Titanium w. French Gray C. and French Gray/T. Indigo Band (010-02969-02/12)
Justbuy.com.ua (Київ)
28 129 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 970 French Gray/Indigo (010-02969-12) 010-02969-12
Moyo.ua (Київ)
36 432 грн.
← купити
Часы Garmin Forerunner 970 Black/Amp Yellow 010-02969-10
Garmin-shop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 970 Carbon Gray DLC Titanium w. Black Case and Black/Translucent W. Band (010-02969-00/10)
GRO (Київ)
32 489 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 970 Whitestone/Amp Yellow (010-02969-11) 010-02969-11
Click.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 970, Black/Amp Yellow (010-02969-10)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Forerunner 970 Soft Gold Titanium w. French Gray C. and French Gray/T. Indigo Band (010-02969-0
MTA.ua (Київ)
29 799 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIN Forerunner 970 French Gray/Indigo 010-02969-12
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 970 Carbon Gray Dlc Titanium w. Black Case and Black/Translucent W. Band (010-02969-00/10 0
Openshop.ua (Київ)
34 286 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmin Forerunner 970, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmin Forerunner 970. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmin Forerunner 970 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія