шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Garmin (серія)
Swim (для плавання)
Інші

Ціни112Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити смарт годинник Garmin Lily 2 Active за ціною від 13989 грн.
Відео 3Фото 27

Характеристики та опис Garmin Lily 2 Active

Вага (г): 29; Розміри (мм): 38x38x11; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 110 – 175; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 14; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Garmin Pay; NFC; Захист циферблата: Gorilla Glass 3
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
компас
Датчик освітлення
NFC
безконтактна оплата Garmin Pay
акселерометр
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
38x38x11 мм
Вага
29 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 989  до 21 139 грн.
Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active місячне золото із силіконовим ремінцем кольору слонова кістка 010-02891-00
Garminy.com.ua (Київ)
15 972 грн.
← купити
Garmin Garmin Lily 2 Active - Lunar Gold з Bone світло-бежевим силіконовим ремінцем
Garmin-online.com.ua (Київ)
15 971 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active Silver with Purple Jasmine Silicone Band (010-02891-01)
Justbuy.com.ua (Київ)
16 559 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active Silver/Jasmine Purple Silicone (010-02891-01) 010-02891-01
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active Silver with Purple Jasmine Silicone Band (010-02891-01) 010-02891-01
GRO (Київ)
15 769 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active Lunar Gold with Bone Silicone Band (010-02891-00) 010-02891-00
Click.ua (Київ)
15 975 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active Silver with Purple Jasmine Silicone Band (010-02891-01)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active Lunar Gold with Bone Silicone Band (010-02891-00)
MTA.ua (Київ)
16 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Lily 2 Active, Lunar Gold/Bone, Silicone, (010-02891-00)
Babuy.com.ua (Київ)
15 245 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIN Lily 2 Active Purple Jasmine (010-02891-01) 010-02891-01
FOXTROT.UA (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmin Lily 2 Active, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmin Lily 2 Active. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmin Lily 2 Active у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія