шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH [1WH93EEC64AH]

Конфігурації і ціни 142Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH (1WH93EEC64AH) за ціною від 75599 грн.
Відео 17Фото 17

Серия Gigabyte AERO X16 1WH

Модифікації Gigabyte AERO X16 1WH 6
Где купить? [1WH93EEC64AH]
Характеристики [1WH93EEC64AH]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
355x251x20 мм
Вага
2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  100000 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93EEC64DH
від 74 599 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93USC64DH
від 80 899 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93USC64AH
від 76 499 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 DX
від 77 923 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94DH
від 57 147 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93USC64AH
від 72 000 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EEC94DH
від 60 799 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EE894AH
від 50 399 грн.
NH.U03EP.008
від 68 467 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93UAC94AH
від 62 699 грн.
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93USC94AH
від 65 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93UAC64DH
від 76 899 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94AH
від 56 633 грн.
Gigabyte GAMING A16 ...
3THK3EE893SD
від 44 250 грн.
3THK3EE893SH
від 50 434 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93DEC564A H
від 83 999 грн.
ANV16S-41-R9 EF
від 82 445 грн.
NH.U05EP.008
від 55 506 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93DEC164A H
від 89 999 грн.
5VHP3EE893SD
від 48 499 грн.
ANV16S-41-R7 QH
від 79 906 грн.
NH.QZYEP.00A
від 65 649 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93UAC64AH
від 71 270 грн.
NH.QXSEP.00B
від 55 999 грн.
NH.QXQEP.00C
від 81 806 грн.
3WHK3EE894SD
від 60 013 грн.
3WHK3EE894SH
від 63 959 грн.
3WHK3ES864SD
від 79 999 грн.
3VHK3EE8923S D

від 75 599  до 131 745 грн.
GIGABYTE AERO X16 Gray (1WH93EEC64AH)
iTMag.ua (Київ)
75 599 грн.
← купити
Gigabyte Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH (1WH93EEC64AH) Gray
MTA.ua (Київ)
81 899 грн.
← купити
GIGABYTE AERO X16 Gray (1WH93EEC64AH)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH)
Zhuk.ua (Київ)
80 325 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 Ryzen AI 7 350/32GB/1TB/W11 RTX5070 165Hz 1WH93EEC64AH
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
75 700 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Aero X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH)
Stls.store (Київ)
82 232 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH) AERO X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH)
Denika.ua (Харків)
81 335 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Aero X16 16" (AMD Ryzen AI 7/32GB/1TB (SSD)/RTX 5070) (1WH93EEC64AH) (Standard) 1WH93EEC64AH
Jabko.ua (Львів)
82 299 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH (1WH93EEC64AH) Gray
Soho.com.ua (Київ)
81 679 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Aero X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH)
Цифра (Київ)
80 568 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Aero X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH) 1WH93EEC64AH
Openshop.ua (Київ)
81 518 грн.
← купити
Ноутбук GIGABYTE AERO X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH)
Smartmag.biz.ua (Львів)
78 555 грн.
← купити
Gigabyte AERO X16 Ryzen AI 7 350/32GB/1TB/W11 RTX5070 165Hz silver (1WH93EEC64AH)
Mobileplanet.ua (Одеса)
79 058 грн.
← купити
Ноутбук GIGABYTE AERO X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH)
Tv-mir.com.ua (Київ)
83 360 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Aero X16 1WH Gray (1WH93EEC64AH) 1WH93EEC64AH
Sota.store (Київ)
79 560 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH 1WH93EEC64AH,2560 x 1600,AI 7 350 8 C/16 T,2 GHz - 5 GHz,8 MB
MAUDAU (Київ)
131 745 грн.
← купити
Gigabyte Aero X16 1WH (1WH93EEC64AH) 1wh93eec64ah
Kvshop.com.ua (Київ)
85 477 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 Ryzen AI 7 350/32GB/1TB/W11 RTX5070 165Hz silver (1WH93EEC64AH)
Rozetka.ua (Київ)
85 383 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 Ryzen AI 7 350/32GB/1TB+1TB/W11 RTX5070 165Hz 1WH93EEC64AH
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
78 700 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 Ryzen AI 7 350/32GB/1TB+1TB/W11 RTX5070 165Hz 1WH93EEC64AH
Rozetka.ua (Київ)
83 000 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 Ryzen AI 7 350/32GB/1TB/W11 RTX5070 165Hz 1WH93EEC64AH
Rozetka.ua (Київ)
79 990 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH EG61H; Copilot+ PC (1WH93EEC64AH) Space Gray
Rozetka.ua (Київ)
86 949 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH, (1WH93EEC64AH) 16" / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / RTX 5070 / Windows 11
Rozetka.ua (Київ)
108 806 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 1WH93EEC64AH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH (1WH93EEC64AH). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte AERO X16 1WH (1WH93EEC64AH) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія