шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte GAMING A18 3WH [3WHK3EEC64SH]

Конфігурації і ціни 110Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte GAMING A18 3WH (3WHK3EEC64SH) за ціною від 72975 грн.
Фото 10

Серия Gigabyte GAMING A18 3WH

Модифікації Gigabyte GAMING A18 3WH 3
Характеристики [3WHK3EEC64SH]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x293x25 мм
Вага
2.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  100000 грн.

від 72 975  до 100 206 грн.
GIGABYTE GAMING A18 3WH (3WHK3EEC64SH)
iTMag.ua (Київ)
84 999 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3WH (3WHK3EEC64SH)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte Gaming A18 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11 RTX5070 165Hz (3WHK3EEC64SH) 3WHK3EEC64SH
Openshop.ua (Київ)
72 975 грн.
← купити
Gigabyte GAMING A18 Ryzen 7 260/32 ГБ/1 ТБ/W11 RTX5070 165 Гц 3WHK3EEC64SH
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
73 712 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3WH (3WHK3EEC64SH) 3WHK3EEC64SH
Geekabyte.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11 RTX5070 165Hz (3WHK3EEC64SH)
Rozetka.ua (Київ)
77 765 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11 RTX5070 165Hz (3WHK3EEC64SH)
Rozetka.ua (Київ)
87 251 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte A18 (3WHK3EEC64SH), AMD Ryzen 7 260 / 18 / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / RTX 5070 / Windows 11 Home / Black
Rozetka.ua (Київ)
100 206 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 3WHK3EEC64SH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte GAMING A18 3WH (3WHK3EEC64SH). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte GAMING A18 3WH (3WHK3EEC64SH) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія