шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Globber Master Lights за ціною від 4900 грн.
Фото 28

Характеристики та опис Globber Master Lights

Вага (кг): 2.8; Декххх (см): 34x15; підсвітка колес / деки; регулювання висоти керма; складаний; Заднє гальмо: ножне; Колеса: поліуретанові; Матеріал деки: пластик; Тип керма: класичний; К-ть коліс: 3-колісний; Вік, від (років): 4; Макс. навантаження (кг): 50; Тип: кікборд
Колір
Типкікборд
Максимальне навантаження50 кг
Вікова група, від4 років
Конструкція
К-ть коліс3-колісний
Тип кермакласичний
Матеріал декипластик
Діаметр переднього колеса12 см
Діаметр заднього колеса8 см
Колесаполіуретанові
ВальницяABEC 5
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма
підсвітка колес / деки
Інше
Максимальна висота90 см
Розмір деки34x15 см
Вага2.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 900  до 6 665 грн.
Globber 662-116-2
Mallprix.com (Київ)
5 243 грн.
← купити
Самокат Globber MASTER LIGHTS Зелений Колеса з підсвіткою (662-116-2) 662-116-2
Brain.com.ua (Київ)
4 900 грн.
← купити
Самокат Globber MASTER LIGHTS Зелений Колеса з підсвіткою (662-116-2) 662-116-2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Самокат Globber master lights Зелений Колеса з підсвіткою (662-116-2)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 362 грн.
← купити
Самокат Globber Master lights зелений (662-116-2) 662-116-2
Будинок Іграшок (Київ)
5 989 грн.
← купити
Самокат Globber MASTER LIGHTS Зелений Колеса з підсвіткою (662-116-2)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 351 грн.
← купити
Самокат Globber MASTER LIGHTS Зелений Колеса з підсвіткою (662-116-2)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
5 108 грн.
← купити
Globber Самокат Globber Master Lights Green (662-116-2)
MTA.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Самокат Globber Master Lights зелений, 662-116-2
Rozetka.ua (Київ)
5 990 грн.
← купити
Самокат Globber Master lights рожевий (662-110-2) 662-110-2
Будинок Іграшок (Київ)
5 839 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Globber Master Lights, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Globber Master Lights. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Globber Master Lights у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія