шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити смарт годинник Gravity GT15 за ціною від 2549 грн.
Фото 48

Характеристики та опис Gravity GT15

Розміри (мм): 48x40x11; Ступінь захисту: IP68; Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 280; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek 8763EWE; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 2.04; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
48x40x11 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 549  до 2 899 грн.
Смарт-годинник Gravity GT15-1 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 567 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-2 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 555 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-3 Black/Red
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-4 Dark Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-1 Black
Zaua.store (Львів)
2 561 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-2 Black
Zaua.store (Львів)
2 549 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-3 Black/Red
Zaua.store (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-4 Dark Blue
Zaua.store (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-12 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 899 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT15-12 Black
Zaua.store (Львів)
2 893 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gravity GT15, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Gravity GT15. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Gravity GT15 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія