шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка GTM LM-C3602 за ціною від 5999 грн.
Фото 6

Характеристики та опис GTM LM-C3602

Вага (кг): 14; Рівень шуму (дБ): 94; Електростартер; Потужність двигуна (Вт): 1600; Потужність двигуна (к.с.): 2.2; Особливості: регулювання ручки по висоті;єм мішка (л): 40; Об' Тип мішка: жорсткий; у мішок; Викид скошеної трави: задній викид; Установок висоти: 5; Ширина захвату (см): 36; Тип двигуна: електричний (мережа)
Тип
газонокосарка
Тип двигуна
електричний (мережа)
Ширина захоплення
36 см
Викид скошеної трави
задній викид
у мішок
Об'єм мішка
40 л
Потужність двигуна
2.2 к.с.
Потужність двигуна
1600 Вт
Матеріал деки
пластик
Вага
14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 999  до 6 383 грн.
Газонокосарка електрична GTM LM-C3602
Royko.com.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Газонокосарка електрична GTM LM-C3602, 230В, 1600Вт Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
GTM LM-C3602
COMFY.ua (Київ)
← купити
GTM Газонокосарка GTM LM-C3602
MTA.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка електрична LM-C3602, 230В, 1600Вт, ширина скошування-36см, висота скошування від 20 до 60мм, травозбірник - 40
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Газонокосарка електрична GTM LM-C3602 1600 Вт, 36 см, 20-60 мм, 40 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газонокосарка електрична GTM LM-C3602 (36 см, 40 л, 1600 Вт, 14 кг)
Rozetka.ua (Київ)
6 383 грн.
← купити
Газонокосарка електрична LM-C3602, 230В, 1600Вт, ширина скошування-36см, висота скошування від 20 до 60мм, травозбірник - 40
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GTM LM-C3602, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка GTM LM-C3602. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка GTM LM-C3602 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія