шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни51Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Hator Hellyberry HK60 Wired за ціною від 1182 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hator Hellyberry HK60 Wired

Вага (г): 590; Розміри (мм): 312x122x42; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим;ять; Вбудована пам' Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; Перемикачі: Hellyberry (Linear); Конструкція клавіш: механічна
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип підключеннядротова
Типігрові
Формат60% (міні)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіHellyberry (Linear)
Сила натискання47 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід3.6 мм
Ресурс перемикачів50 млн натискань
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Вбудована пам'ять
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Порт на пристроїUSB C
Інше
Розміри312x122x42 мм
Вага590 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
отличная модель, очень понравилось
17 квітня 2026, 14:41 #
Переваги:Цена-качество

Недоліки:-

Коментар:Купила эту клавиатуру как первую более-менее серьёзную для игр и вообще не пожалела. Клавиши нажимаются мягко и приятно, свитчи - вполне себе, и звучат нормально, пальцы не устают. Стабилизаторы хорошие, большие клавиши не гремят и не люфтят, что для меня было приятным сюрпризом, учитывая цену.
Очень понравилась расцветка и сама форма клавиатуры, выглядит стильно и аккуратно, отлично вписалась на стол. Всё удобно расположено, быстро привыкла, ничего не мешает ни в играх, ни при наборе текста.
За свою цену это просто супер-клавиатура, всё отлично работает, ощущается качественной и явно стоит своих денег. Для не желающих переплачивать это идеальный вариант.

Автор:IvaschenkoLarik  пользуюсь Hator Hellyberry HK60 Wired кілька місяців

від 1 182  до 1 889 грн.
Клавіатура HATOR Hellyberry (HK60) HK60
Artline.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Hator Клавіатура Hator HK60 Hellyberry Switch USB White Eng/Ukr
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK60 White-Violet
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK60 White/Violet
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK60 Mechanical Linear RGB USB UA White/Violet (HK60)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK60 White/Violet
ШО (Київ)
← купити
Клавіатура механічна HATOR Hellyberry HK60 (White/Violet)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK60 Mechanical Linear RGB USB UA White/Violet (HK60)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR HK60 Hellyberry Mechanical Linear White/Violet
Telemart.ua (Київ)
← купити
Hator Hellyberry HK60 White/Violet
Tehnomart.com (Київ)
1 182 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Hellyberry HK60 Wired, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Hator Hellyberry HK60 Wired. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Hator Hellyberry HK60 Wired у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія