шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless

Ціни61Опис Відгуки1Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless за ціною від 1739 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hator Hellyberry HK75 Wireless

Вага (г): 790; Розміри (мм): 335x142x42; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим;ять; Вбудована пам' Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; Перемикачі: Hellyberry (Linear)
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Multi-Device
Типігрові
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіHellyberry (Linear)
Сила натискання47 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід3.6 мм
Ресурс перемикачів50 млн натискань
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностіколесом
Вбудована пам'ять
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри335x142x42 мм
Вага790 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2500 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
12 травня 2026, 02:33 #
Переваги:Дуже крута за свою ціну

Недоліки:*

Коментар:Це моя перша бездротова клавіатура, і чесно я дійсно в захваті. Не думав, що відсутність дроту може настільки змінити відчуття від роботи й ігор. Клавіші натискаються дуже приємно, м’яко й чітко, пальці просто таки летять по клавіатурі, друкувати одне задоволення.
Підсвітка виглядає шикарно, вона яскрава, рівномірна, з купою режимів, і увечері за столом створює реально круту атмосферу. Дизайн стильний і сучасний, клавіатура виглядає значно дорожче, ніж коштує насправді.
Окремий плюс - ціна. За такі відчуття, якість і бездротовий комфорт я точно не очікував настільки вигідної пропозиції. Користуюся з великим задоволенням і тепер вже не уявляю, як раніше сидів на дротах. Покупкою більш ніж задоволений.

Автор:Voronuknik  пользуюсь Hator Hellyberry HK75 Wireless кілька місяців

Огляд
Огляд бездротової механічної клавіатури Hellyberry HK75 Wireless. Powered by HAT
від 1 739  до 2 799 грн.
Клавіатура HATOR Hellyberry (HK75 wireless) HK75wireless
Artline.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK75 Wireless White-Violet (HK75wireless) HK75wireless
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry White-Violet (HK75 wireless) Ua
Цифра (Київ)
1 959 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry White-Violet (HK75 wireless) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless) HK75wireless
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet HK75wireless
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet HK75wireless
ШО (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова механічна HATOR Hellyberry, White-Violet (HK75 wireless)
АЛЛО (Київ)
← купити
Hator HK75wireless
Mallprix.com (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова HATOR Hellyberry HK75 Wireless (White/Violet) HK75wireless
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless) HK75wireless
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR HK75 Hellyberry Mechanical Linear Wireless White/Violet HK75WIRELESS
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 wireless White-Violet
Denika.ua (Харків)
← купити
HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet HK75wireless
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Hator Hellyberry HK75 wireless White-Violet (HK75wireless) HellyberryHK75wirelessWhite-Violet(HK75wireless)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless) HK75wireless
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Геймерська клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless Black-White
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура HATOR Hellyberry HK75 Wireless White-Violet (HK75Wireless)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet HK75wireless
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet
Mobicase.net (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet (HK75wireless)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet
Tehnomart.com (Київ)
1 791 грн.
← купити
Клавіатура механічна HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White-Violet UA HK75wireless
Sota.store (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear Wireless/BT White/Violet (HK75 wireless) HK75 wireless
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавиатура HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 872 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 wireless White-Violet
Tehnomarket.ua (Вінниця)
2 299 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet
Gamehub.com.ua (Київ)
1 739 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry hk75 Wireless White/Violet
Tviy-Dim.com (Київ)
1 924 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet (HK75wireless)
MAUDAU (Київ)
2 095 грн.
← купити
Hator HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet hk75wireless
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet (HK75wireless) HK75wireless
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry hk75 Mechanical Linear rgb Wireless/Bluetooth/USB ua White/Violet (HK75wireless)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 957 грн.
← купити
Клавіатура ігрова механічна HATOR HK-75-WV Wireless Hellyberry Switch USB, 2,4 ГГц, Bluetooth 5.3 White-Violet
MAUDAU (Київ)
2 184 грн.
← купити
Клавіатура ігрова механічна HATOR HK-75-WV Hellyberry Switch USB White-Violet
MAUDAU (Київ)
1 829 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet
Rozetka.ua (Київ)
2 021 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet
Rozetka.ua (Київ)
2 311 грн.
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet 327294
Rozetka.ua (Київ)
2 357 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet ( 10544 )
Rozetka.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless Black-White
Rozetka.ua (Київ)
2 425 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 White/Violet Wireless (HK75wireless) [157456]
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless White-Violet
Rozetka.ua (Київ)
2 464 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 439 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 385 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless White-Violet
Rozetka.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless) (343525)
Rozetka.ua (Київ)
2 574 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 462 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Hator Hellyberry hk75 Wireless White/Violet
Rozetka.ua (Київ)
2 506 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry hk75 Mechanical Linear rgb Wireless/Bluetooth/USB ua White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 547 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Клавіатура механічна ігрова HATOR HK-75-WV Wireless Hellyberry Switch USB, 2,4 ГГц, Bluetooth 5.3 White-Violet
Rozetka.ua (Київ)
2 355 грн.
← купити
Клавіатура механічна ігрова HATOR HK-75-WV Hellyberry Switch USB White-Violet
Rozetka.ua (Київ)
1 972 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet ( 10459 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура HATOR Hellyberry HK75 wireless White-Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 566 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 577 грн.
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 636 грн.
← купити
Ігрова клавіатура HATOR Hellyberry HK75 Wireless White-Violet
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Mechanical Linear RGB Wireless/Bluetooth/USB UA White/Violet (HK75wireless)
Rozetka.ua (Київ)
2 658 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Hellyberry HK75 Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія