шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни171Опис Відгуки4Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мишка Hator Quasar 3 Wireless за ціною від 1683 грн.
Відео 2Фото 19

Характеристики та опис Hator Quasar 3 Wireless

в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
3
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3311
Роздільна здатність сенсора400 – 12000 DPI
Макс. прискорення35 G
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)оптичні
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Довжина кабелю1.8 м
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора600 мАг
Час роботи від акумулятора100 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
змінні ніжки
наклейки на корпус
Розміри (ДхШхВ)125x64x40 мм
Вага64 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
0
3
Крута миша за свій прайс, не соромно за українського виробника!
1 березня 2025, 03:05 #
Переваги:Українська миша за яку не соромно

Недоліки:-

Коментар:Нарешті у Hator з'явилась повнорозмірна бездротова миша в класичному чорному кольорі без вирви око яскравих елементів! Девайс реально класний. В руці лежить як рідний, пластик приємний на дотик і не лишає відбитків. Начинка теж на рівні, сенсор точний та чіткий, клікери інформативні, скрол тихий ще й із захистом від пилу. Міша має величезні глайди і просто парує на килимку. Підсвічування лаконічне й ненав'язливе, регулюється як заманеться. Софт має весь необхідний функціонал та підказки по кожному пункту. Комплектація теж не розчарувала, є класний м'який кабель, додаткові глайди та перехідник USB-A - USB-C.
Крута миша за свій прайс, не соромно за українського виробника!

Автор:Дмитро

чудова модель, дуже сподобалося
1 травня, 12:14 #
Переваги:Вага, зручна форма, ціна

Недоліки:Інколи зриває курсор при з'єднанні через bluetooth (з кабелем або 2.4Гц донглом таких проблем нема)

Коментар:Хороша, зручна мишка

Автор:kreo

Непогано за цю ціну
30 листопада 2025, 22:24 #
Переваги:Вага, «український виробник», ціна

Недоліки:Надійність, точність

Коментар:Миша непогана, але має певні недоліки. Через два місяці лкм почала залипати, звук натиску змінився. Пластик корпусу дуже ніжний. Сенсор ловить пробіли при переміщенні по килимку, якщо він не ідеально чистий, з дешевими Logitech такого не було.

Автор:Oleksandr  пользуюсь Hator Quasar 3 Wireless кілька місяців

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 1 683  до 2 976 грн.
Hator Мишка Hator Quasar 3 Wireless Black (HTM730)
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Мишка Hator Quasar 3 Wireless Black (HTM730) HTM730
Artline.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Quasar 3 Wireless Black (HTM730)
Babuy.com.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Миша HATOR Quasar 3 Wireless Black (HTM730) HTM730
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ігрова миша HATOR Quasar 3 wireless (HTM731) white HTM731
ШО (Київ)
1 799 грн.
← купити
Мишка Hator Quasar 3 Wireless Black (HTM730) Ua
Цифра (Київ)
1 861 грн.
← купити
Мишка Hator Quasar 3 Wireless Black (HTM730) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Hator Quasar 3 Wireless Black (HTM730) HTM730
Openshop.ua (Київ)
2 054 грн.
← купити
Миша бездротова Hator Quasar 3 Wireless White (HTM731) HTM731
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Quasar 3 Wireless White (HTM731) HTM731
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Quasar 3 Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Hator Quasar 3 Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Hator Quasar 3 Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія