шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Hoco DGM01 за ціною від 732 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco DGM01

Гіроскоп; Динамік; Вихід на навушники; Сенсорна панель; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: обидва знизу; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 11; Радіус дії (м): 10; Підключення: Bluetooth; PlayStation 4
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
PlayStation 3
PlayStation 4
Підключення
Bluetooth
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
8 год
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1150 грн.

від 732  до 1 099 грн.
Ігровий контролер Hoco Cool Play Multi-function PS4 бездротовий gamepad DGM01
MAUDAU (Київ)
923 грн.
← купити
Геймпад Hoco DGM01, PS4, PS3, PC, BT4.0, 600 mAh, 3.5 мм чорний
Rozetka.ua (Київ)
827 грн.
← купити
Геймпад Hoco Cool Play DGM01 бездротовий Bluetooth 4.0 для PS4 PS3 ПК з вібрацією гіроскопом сенсорна панель
MAUDAU (Київ)
820 грн.
← купити
Геймпад Hoco DGM01, PS4, PS3, PC, BT4.0, 600 mAh, 3.5 мм чорний
Rozetka.ua (Київ)
732 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO Cool Play Multi-function PS4 бездротовий gamepad DGM01 |6 axis Gyroscope|
Rozetka.ua (Київ)
904 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO Cool Play Multi-function PS4 бездротовий gamepad DGM01 |6 axis Gyroscope| Black
Rozetka.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Геймпад HOCO Cool Play DGM01 бездротовий Bluetooth 4.0 для PS4 PS3 ПК з вібрацією гіроскопом сенсорна панель
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO DGM01 Cool Play 600 мАг Bluetooth 4.0 для PS4/PS3/ПК Чорний (17525)
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Геймпад HOCO DGM01 Cool Play Multi-function для PS4, PS3, ПК бездротовий Wireless V4.0 3h Чорний
Rozetka.ua (Київ)
801 грн.
← купити
Бездротовий ігровий контролер HOCO Cool Play Multi-function PS4 gamepad DGM01 (6 axis Gyroscope)
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DGM01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Hoco DGM01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Hoco DGM01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія