шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Hoco GA33 за ціною від 849 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco GA33

Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 16; Макс. частота опитування: 125 Гц (8 мс); Підключення: Bluetooth; Сумісність з платформами: Switch; Тип пристрою: два геймпади
Колір
Тип пристрою
два геймпади
Підключення
Bluetooth
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 849  до 1 499 грн.
Hoco Геймпад Hoco GA33 Dragon for Nintendo Switch Blue Red
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Бездротовий контролер Hoco GA33 Dragon for Nintendo Switch (500mAh) Red Blue
MAUDAU (Київ)
986 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO Dragon wireless game controller Switch 1st gen joy-con GA33 |BT5.0, Dual Motor, Gyroscope| Blue-Red
Rozetka.ua (Київ)
1 259 грн.
← купити
Геймпад Hoco GA33 бездротовий ігровий контролер Switch 1st gen V5.0 підвійний двигун, гіроскоп для Nintendo Switch Червоний-
Rozetka.ua (Київ)
1 095 грн.
← купити
Бездротовий контролер Hoco GA33 Dragon for Nintendo Switch (500mAh) Red Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 416 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO Dragon Wireless Game Controller Switch 1st gen joy-con GA33 | BT5.0, Dual Motor, Gyroscope |
Rozetka.ua (Київ)
1 393 грн.
← купити
Джойстик ігровий контролер HOCO GA33 Dragon wireless game BT5.0 Dual Motor Gyroscope Blue-red
Rozetka.ua (Київ)
1 367 грн.
← купити
Бездротовий джойстик геймпад для Nintendo Switch HOCO Dragon GA33 |BT5.0, Dual Motor, Gyroscope|
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco GA33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Hoco GA33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Hoco GA33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія