шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor Magic V5 512GB

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor Magic V5 512GB за ціною від 63882 грн.
Відео 1Фото 25

Характеристики та опис Honor Magic V5 512GB

Вага (г): 222; Розміри (мм): 156.8x145.9x4.2; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; стилус; Захист від вологи: IP59; Корпус: гнучкий екран; Ємність (мАгод): 5820; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Huawei/Honor Histen; Акустика: стереозвук
Колір
діагональ дисплея
7.95 "
роздільна здатність екрану
2352x2172
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1+E5a+E5b /
Ємність батареї
5820 мАгод
Захист від вологи
IP59
Розміри (ВхШхТ)
156.8x145.9x4.2 мм / в складеному вигляді 156.8x74.3x9 мм /
Вага
222 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  80000 грн.

від 63 882  до 69 776 грн.
Смартфон Honor Magic V5 16/512GB Dawn Gold
Justbuy.com.ua (Київ)
63 939 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic V5 16/512Gb Dawn Gold
Stls.store (Київ)
69 776 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic V5 16/512Gb Dawn Gold
Цифра (Київ)
68 530 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic V5 5G 16/512GB Dawn Gold
Sota.store (Київ)
66 150 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic V5 16/512GB Reddish Brown (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
65 291 грн.
← купити
Honor Magic V5 16/512GB Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
64 958 грн.
← купити
Honor Magic V5 16/512GB Reddish Brown EU Смартфон Magic V5 16/512GB Reddish Brown EU
Kvshop.com.ua (Київ)
68 977 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic V5 16/512GB Black Europe
Rozetka.ua (Київ)
68 855 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic V5 16/512GB Reddish Brown
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor Magic V5 16/512GB Ivory White
Justbuy.com.ua (Київ)
64 998 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor Magic V5 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor Magic V5 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor Magic V5 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія