шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor Magic6 Lite 256GB

Ціни21Опис Відгуки1Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor Magic6 Lite 256GB за ціною від 9299 грн.
Відео 5Фото 20

Характеристики та опис Honor Magic6 Lite 256GB

Вага (г): 185; Розміри (мм): 163.6x75.5x7.98; зарядний пристрій; Час роботи (PCMark) (год): 12.93; Ємність (мАгод): 5300; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.1; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 5G; Стандарт зв'
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2652x1200
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5300 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
163.6x75.5x7.98 мм
Вага
185 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8500 грн.    до  12000 грн.

Можно брать, смартфон на каждый день!
19 січня 2025, 00:04 #
Переваги:Кто боится экраны Амолед,этот смартфон именно для вас,у него почти нет Шима, экран большой, яркий и сочный,не напрягает глаза,и имеет режимы для комфорта глаз!у этого смартфона отличный аккумулятор, спокойно держит до двух дней активного экрана,у меня была модель с 5800mah!классная как по мне надстройка и оптимизация!процессор очень хорош, холодный и производительный,мне на этом процессоре с таким экраном приятнее играть чем на некоторых топах,и это серьезно! не греется, яркость не сбавляет, видимость и чёткость на экране отличная,глаза не устают!одно удовольствие!!! молодцы!

Недоліки:Мне не подошла камера, первое это почти нет стабилизации в видео, второе это имея 108 мега пикселей можно было сделать чуть больше зум фото!так же нет поддержки карт памяти!

Коментар:Смартфон хороший, главный его плюс это экран и аккумулятор!

Автор:Georgiy Ghukov  пользуюсь Honor Magic6 Lite 256GB кілька місяців

від 9 299  до 11 900 грн.
Honor Смартфон Honor Magic6 Lite 8/256GB Midnight Black
MTA.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Lite 8/256GB Midnight Black
Justbuy.com.ua (Київ)
9 609 грн.
← купити
Honor Magic6 Lite 8/256GB Midnight Black
Megadom.net (Дніпро)
9 299 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Lite 8/256GB Midnight Black
Q-techno.com.ua (Київ)
9 757 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Lite 8/256GB Midnight Black
Denika.ua (Харків)
9 992 грн.
← купити
Honor Magic6 Lite 8/256GB Black (no adapter) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
10 293 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Lite 8/256GB Midnight Black
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
9 999 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Lite 5G 8/256GB Midnight Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 666 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Lite 5G 8/256Gb Black EU
Sota.store (Київ)
9 675 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 6 Lite 8/256GB Midnight Black (Global)
MAUDAU (Київ)
10 206 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor Magic6 Lite 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor Magic6 Lite 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor Magic6 Lite 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія