шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor Magic7 Pro 1TB

Ціни43Опис Відгуки1Обговорення3Корисне5Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor Magic7 Pro 1TB за ціною від 39299 грн.
Відео 21Фото 28

Характеристики та опис Honor Magic7 Pro 1TB

Вага (г): 223; Розміри (мм): 162.7x77.1x8.8; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Захист від вологи: IP68/IP69K; Час роботи (PCMark) (год): 11.33; Ємність (мАгод): 5850; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: DTS:X Ultra; Акустика: стереозвук
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
діагональ дисплея
6.8 "
роздільна здатність екрану
2800x1264
Вбудована пам'ять
1024 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1 + L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1 + E5a /
Ємність батареї
5850 мАгод / 5270 мАг для Європи /
Захист від вологи
IP68/IP69K
Розміри (ВхШхТ)
162.7x77.1x8.8 мм
Вага
223 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  52500 грн.

Купив 16Гб / 1Тб black, British global. Дуже задоволен.
24 травня 2025, 11:51 #
Переваги:Дуже збалансований смартфон. Гарний безпечний дисплей, гучний звук, міцний процесор, в цілому гарна камера, Face ID. Підтримка eSIM. Непогана автономність. Присутні функції штучного інтелекту. Чехол та зарядний пристрій у комплекті.
Корпус смартфона міцний, вже падав. Воду не пропускає.

Недоліки:Специфічна допомога штучного інтелекту камери.

Автор:Олексій

Олег13 вересня 2025, 16:05
Доброго дня, де купляли?
Олексій Олег16 вересня 2025, 06:11
Обзор смартфона HONOR Magic 7 Pro: достойный флагман
Обзор Honor Magic 7 Pro
Honor Magic 7 Pro review: the Android endurance king
від 39 299  до 50 199 грн.
Смартфон Honor Magic 7 Pro 16/1TB Lunar Gray (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
43 499 грн.
← купити
Honor Смартфон Honor Magic 7 Pro 16/1TB Black (Global)
MTA.ua (Київ)
44 699 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic7 Pro 16/1TB Lunar Shadow Grey (Global Version)
Justbuy.com.ua (Київ)
42 379 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 7 Pro 16/1Tb Lunar Shadow Grey
Stls.store (Київ)
47 099 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 7 Pro 16/1Tb Lunar Shadow Grey
Цифра (Київ)
46 258 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic7 Pro 16/1TB Black
Q-techno.com.ua (Київ)
44 275 грн.
← купити
Honor Magic 7 Pro 5G 16/1TB Lunar Shadow Grey Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
44 174 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 7 Pro 16/1TB Lunar Gray (Global)
Soho.com.ua (Київ)
42 999 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic7 Pro 16/1TB Lunar Shadow Grey
Game-shop.com.ua (Київ)
44 199 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic7 Pro 16/1TB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
41 340 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor Magic7 Pro 1TB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor Magic7 Pro 1TB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor Magic7 Pro 1TB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія