шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor Magic8 Lite 256GB

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor Magic8 Lite 256GB за ціною від 14189 грн.
Фото 22

Характеристики та опис Honor Magic8 Lite 256GB

Вага (г): 193; Розміри (мм): 161.9x76.1x7.8; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 7500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; підтримка aptX: aptX Adaptive; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Колір
діагональ дисплея
6.79 "
роздільна здатність екрану
2640x1200
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
7500 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Розміри (ВхШхТ)
161.9x76.1x7.8 мм
Вага
193 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 14 189  до 18 446 грн.
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Forest Green (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
14 499 грн.
← купити
Honor Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Forest Green Global
MTA.ua (Київ)
14 899 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Forest Green
Justbuy.com.ua (Київ)
14 189 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Midnight Black
Stls.store (Київ)
14 703 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Midnight Black
Цифра (Київ)
14 441 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Midnight Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
14 555 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 298 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256GB Forest Green Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
14 420 грн.
← купити
Honor Magic8 lite 8/256Gb Midnight Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor magic8 Lite 8/256GB Midnight Black (EU)
Zhuk.ua (Київ)
16 038 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Midnight Black Global NFC no charger
MAUDAU (Київ)
16 842 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256Gb Midnight Black EU Смартфон Magic8 Lite 8/256Gb Midnight Black EU
Kvshop.com.ua (Київ)
15 277 грн.
← купити
Мобільний телефон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Black Global
Rozetka.ua (Київ)
16 399 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Midnight Black (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
15 599 грн.
← купити
Honor Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Midnight Black Global
MTA.ua (Київ)
15 099 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Midnight Black
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Reddish Brown
Justbuy.com.ua (Київ)
15 349 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Forest Green
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Reddish Brown
Stls.store (Київ)
16 198 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Forest Green
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Reddish Brown
Цифра (Київ)
15 909 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Forest Green (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256 ГБ Зелений
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 111 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256GB Midnight Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
15 007 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256 ГБ Червоний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
18 446 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Reddish Brown (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 757 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256GB Forest Green EU Смартфон Magic8 Lite 8/256GB Forest Green EU
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Honor Magic8 Lite 8/256GB Reddish Brown EU Смартфон Magic8 Lite 8/256GB Reddish Brown EU
Kvshop.com.ua (Київ)
16 577 грн.
← купити
Мобільний телефон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Forest Green Global
Rozetka.ua (Київ)
17 599 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Titanium Black Europe
Rozetka.ua (Київ)
16 006 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Forest Green Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Forest Green (Global version)
Rozetka.ua (Київ)
17 399 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Midnight Black (Global version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Midnight Black Global
Rozetka.ua (Київ)
16 249 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/256GB Forest Green Global
Rozetka.ua (Київ)
17 549 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Midnight Black (Global Version) NFC (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
17 467 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Forest Green (Global Version) (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor Magic8 Lite 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor Magic8 Lite 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor Magic8 Lite 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія