шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Hotwav Note 15 Pro

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Hotwav Note 15 Pro за ціною від 4799 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hotwav Note 15 Pro

Вага (г): 223; Розміри (мм): 166x76.8x8.9; зарядний пристрій; Ємність (мАгод): 5160; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD;язку: 4G (LTE); Стандарт зв'єктив (МП): 5; Основний селфі-об'
Колір
діагональ дисплея
6.6 "
роздільна здатність екрану
1612х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5160 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
166x76.8x8.9 мм
Вага
223 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 799  до 6 226 грн.
Hotwav Смартфон Hotwav Note 15 Pro 4/128GB Midnight Black
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Смартфон HOTWAV Note 15 Pro 4/128Gb Midnight Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
5 099 грн.
← купити
Смартфон HOTWAV Note 15 Pro 4/128Gb Midnight Black
Demping.store (Кривий Ріг)
4 799 грн.
← купити
HOTWAV Note 15 Pro 4/128Gb Midnight Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
4 999 грн.
← купити
Смартфон HOTWAV Note 15 Pro 4/128Gb Midnight Black (Global Version)
MAUDAU (Київ)
5 310 грн.
← купити
Смартфон HOTWAV Note 15 Pro 4/128Gb Midnight Black DE-1217447
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 055 грн.
← купити
Смартфон HOTWAV Note 15 Pro 4/128Gb Phantom Blue (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Hotwav Смартфон Hotwav Note 15 Pro 4/128GB Mint Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Hotwav Смартфон Hotwav Note 15 Pro 4/128GB Phantom Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Смартфон HOTWAV Note 15 Pro 4/128Gb Phantom Blue
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hotwav Note 15 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Hotwav Note 15 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Hotwav Note 15 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія