шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview A55 Pro

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview A55 Pro за ціною від 2639 грн.
Відео 16Фото 32

Характеристики та опис Blackview A55 Pro

Вага (г): 197; Розміри (мм): 164.5x76.7x9.2; зарядний пристрій; чохол; Час роботи (PCMark) (год): 9; Ємність (мАгод): 4780; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; Bluetooth: Bluetooth v4.1; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 4G (LTE)
Колір
діагональ дисплея
6.53 "
роздільна здатність екрану
1600х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка ззаду
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4780 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
164.5x76.7x9.2 мм
Вага
197 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  5500 грн.

від 2 639  до 5 249 грн.
Blackview Смартфон Blackview A55 Pro 4/64GB White (6931548308560)
MTA.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64gb White
Newsmag.com.ua (Дніпро)
4 567 грн.
← купити
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64GB Cloud White
Denika.ua (Харків)
4 753 грн.
← купити
Blackview A55 Pro 4/64Gb Obsidian Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
4 578 грн.
← купити
Blackview A55 Pro 4/64gb White
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
4 467 грн.
← купити
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64gb White
Demping.store (Кривий Ріг)
4 267 грн.
← купити
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64Gb Cloud White (Global)
MAUDAU (Київ)
4 716 грн.
← купити
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64gb White DE-101354
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 539 грн.
← купити
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64gb White
Rozetka.ua (Київ)
5 249 грн.
← купити
Blackview A55 Pro 4/64Gb Green Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview A55 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview A55 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview A55 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія