шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BV9500 Plus

Ціни4Опис Відгуки5Обговорення6Корисне  Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Blackview BV9500 Plus за ціною від 4140 грн.
Відео 18Фото 13

Характеристики та опис Blackview BV9500 Plus

Вага (г): 365; Розміри (мм): 165х81.8х18.7; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 10000; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
5.7 "
роздільна здатність екрану
2160x1080 (18:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
10000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / IP69K /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
165х81.8х18.7 мм
Вага
365 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
1
0
2
За такие бабки телефон огонь. Ждём обновление с исправлениями
20 січня 2021, 08:56 #
Переваги:Аккумулятор держит очень долго, практически не виснит, неубиваемый при падении.

Недоліки:Очень слабая основная камера, плохо и долго фокусирует, добавляет странные блики и дымку на снимки. Желательно купить на него силиконовый чехол с защитой камеры (8$)

Коментар:Со своей работой справляется

отличная модель, очень понравилось
29 листопада 2020, 02:15 #
Переваги:Протиударний не боїшся що розіб'єш.
Батарея її за один день просто не реально розрядити як би я не старався. За 7 годин безперервної роботи можливо розрядити батарею на 29-32%, тобто 20+ годин роботи вам забезпечено. Перестаєш бути залежним від розетки/повербанка. Удобно тримати в руках. Чудовий динамік дуже приємно слухати музику. Сподобалися функції сенсорної і смарт кнопки, можна налаштувати як завгодно. Камера робить фото/відео гарної якості. Для перегляду відео і щоб сидіти в соціальних мережах самий найкращий варіант. Крутий дизайн, постійно питають: "о що це за телефон такий". А коли чують на скільки його хватає втрачають здатність говорити.

Недоліки:Під час покупки ніде в наявності не було моделі з зеленим кольором, мусів купувати чорний.

Коментар:Прийшов на заміну BW6000

хорошая модель, понравилось
28 вересня 2020, 20:43 #
Переваги:-Отлично держит заряд, батареи хватает на 4 дня при средне активном использовании с постоянно включеным интернетом.
-На удивление хороший динамик, помимо громкости он выдает очень неплохое качество, как для динамика смартфана.
-хорошие камеры с режимом подводной съемки
-Смартфон хорошо проявил себя в экстремальных условиях (на природе попали под дождь)

Недоліки:С наступлением холодов выполз один бок защищенника и китайского производства. Иногда похрипывает динамик. Это происходит из-за изменения давления внутри телефона, на других моделях это решаеться открытием заглушки гнезда, тут этого не предусмотрено. По этому будьте готовы к капризам динамика в зависимости от климатических условий

Коментар:Я уже писал коментарий к смартфону, хочу добавить один важный нюанс

Автор:Александр  пользуюсь Blackview BV9500 Plus кілька місяців

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
від 4 140  до 4 547 грн.
Смартфон Blackview BV9500 Plus 4/64GB Yellow (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 158 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV9500 Plus 4/64Gb Yellow EU
Sota.store (Київ)
4 140 грн.
← купити
Blackview BV9500 Plus 4/64GB Black
Top-e.com.ua (Київ)
4 547 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV9500 Plus 4/64Gb Black EU
Sota.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BV9500 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BV9500 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BV9500 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія