шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BV5300 Pro

Ціни113Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview BV5300 Pro за ціною від 5034 грн.
Відео 3Фото 10

Характеристики та опис Blackview BV5300 Pro

Вага (г): 273; Розміри (мм): 161.5x77.6x15; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 6580; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
1560х720 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
6580 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / 1.5 м до 30 хв /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
161.5x77.6x15 мм
Вага
273 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6500 грн.

від 5 034  до 7 873 грн.
Смартфон BLACKVIEW BV5300 Pro 4/64GB Dual Sim Black (6931548311492) 6931548311492
FOXTROT.UA (Київ)
6 299 грн.
← купити
Blackview Смартфон Blackview BV5300 Pro 4/64GB Black
MTA.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV5300 Pro 4/64Gb Black (6931548311492) 6931548311492
Moyo.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Blackview BV5300 Pro 4/64GB Black (6931548311492) 6931548311492
Itbox.ua (Київ)
6 313 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV5300 Pro 4/64GB Black (6931548311492) 6931548311492
ШО (Київ)
5 807 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV5300 Pro 4/64GB Green
Stls.store (Київ)
5 483 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV5300 Pro 4/64Gb Black EU
Touch (Дніпро)
5 279 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV5300 Pro 4/64gb Green
Newsmag.com.ua (Дніпро)
5 378 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV5300 Pro 4/64GB Green
Цифра (Київ)
5 385 грн.
← купити
Blackview 6931548311492
Mallprix.com (Київ)
5 830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BV5300 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BV5300 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BV5300 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія