шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BL8800 Pro

Ціни78Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Blackview BL8800 Pro за ціною від 9666 грн.
Відео 16Фото 21

Характеристики та опис Blackview BL8800 Pro

Вага (г): 367; Розміри (мм): 176.2х83.5х17.7; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Час роботи (PCMark) (год): 28.25; Ємність (мАгод): 8380; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2
Колір
діагональ дисплея
6.58 "
роздільна здатність екрану
2408х1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
8380 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
176.2х83.5х17.7 мм
Вага
367 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  17000 грн.

Blackview BL8800 Pro 5G Review - New Flagship Rugged ...
від 9 666  до 17 881 грн.
Blackview Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
MTA.ua (Київ)
13 599 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Stls.store (Київ)
15 800 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange EU
Touch (Дніпро)
12 739 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
13 199 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Цифра (Київ)
15 518 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Denika.ua (Харків)
14 163 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green (EU)
Zhuk.ua (Київ)
15 264 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Mobileplanet.ua (Одеса)
15 495 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 5G 8/128Gb Green EU
Sota.store (Київ)
14 715 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128Gb Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
13 399 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 132 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
Demping.store (Кривий Ріг)
12 899 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Mobicase.net (Київ)
14 879 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Blackview BL8800 Pro ТЕПЛОВИЗОР 8/128Gb Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
13 378 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
MAUDAU (Київ)
16 567 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green NW20724
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
14 988 грн.
← купити
Мобільний телефон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
10 099 грн.
← купити
Blackview Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
MTA.ua (Київ)
15 699 грн.
← купити
Blackview Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
MTA.ua (Київ)
14 799 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Цифра (Київ)
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Denika.ua (Харків)
10 382 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange (EU)
Zhuk.ua (Київ)
15 406 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Denika.ua (Харків)
15 668 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128Gb Orange
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128Gb Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 666 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 5G 8/128Gb Orange EU
Sota.store (Київ)
← купити
Blackview BL8800 Pro ТЕПЛОВІЗОР 8/128Gb Orange Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Blackview BL8800 Pro ТЕПЛОВІЗОР 8/128Gb Green Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
MAUDAU (Київ)
17 270 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
MAUDAU (Київ)
16 073 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
MAUDAU (Київ)
14 130 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black чорний (6931548307990)
MAUDAU (Київ)
15 205 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 з тепловою камерою Orange (6931548308010)
MAUDAU (Київ)
17 881 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
MAUDAU (Київ)
13 931 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
MAUDAU (Київ)
15 934 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
MAUDAU (Київ)
11 015 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
MAUDAU (Київ)
13 793 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
MAUDAU (Київ)
15 888 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
MAUDAU (Київ)
15 700 грн.
← купити
Смартфон із тепловою камерою Blackview BL8800 Pro 8/128 Orange
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange NW20725
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black DE-101520
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
13 012 грн.
← купити
Мобільний телефон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black-Green
Rozetka.ua (Київ)
16 899 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
16 400 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
17 327 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
11 039 грн.
← купити
Захищений смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
Rozetka.ua (Київ)
14 399 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
17 199 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange EU [73988]
Rozetka.ua (Київ)
13 749 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
16 421 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
14 871 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
16 451 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
10 913 грн.
← купити
Захищений смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB 5G Акумулятор 8 380мАч Orange
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Blackview BL8800 Pro (8+128Gb, 8380 mAh + Тепловізор) 5G Green
Rozetka.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
17 507 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон із тепловою камерою Blackview BL8800 Pro 8/128 Orange євро
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black (чорний) європейська версія
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
16 949 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
16 670 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
14 657 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128Gb Green ТЕПЛОВІЗОР (Global ORIGINAL)
Rozetka.ua (Київ)
14 460 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128Gb Orange ТЕПЛОВІЗОР (Global ORIGINAL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128Gb Black ТЕПЛОВІЗОР (Global ORIGINAL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BL8800 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BL8800 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BL8800 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія