шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BL8800 Pro

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview BL8800 Pro за ціною від 8955 грн.
Відео 16Фото 21

Характеристики та опис Blackview BL8800 Pro

Вага (г): 367; Розміри (мм): 176.2х83.5х17.7; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Час роботи (PCMark) (год): 28.25; Ємність (мАгод): 8380; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2
Колір
діагональ дисплея
6.58 "
роздільна здатність екрану
2408х1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
8380 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
176.2х83.5х17.7 мм
Вага
367 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  17000 грн.

Blackview BL8800 Pro 5G Review - New Flagship Rugged ...
від 8 955  до 17 881 грн.
Blackview Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
MTA.ua (Київ)
15 199 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Stls.store (Київ)
15 800 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange EU
Touch (Дніпро)
12 699 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128 Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
13 199 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Orange
Цифра (Київ)
15 518 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 5G 8/128Gb green ТЕПЛОВІЗОР
Q-techno.com.ua (Київ)
15 131 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black
Denika.ua (Харків)
14 163 грн.
← купити
Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BL8800 Pro 8/128GB Green (EU)
Zhuk.ua (Київ)
15 264 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BL8800 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BL8800 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BL8800 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія