шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview A80 Plus

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview A80 Plus за ціною від 3999 грн.
Відео 17Фото 21

Характеристики та опис Blackview A80 Plus

Вага (г): 180; Розміри (мм): 162.75x77x8.8; зарядний пристрій; Ємність (мАгод): 4680; ГЛОНАСС; GPS-модуль; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD; CDMA;язку: 4G (LTE); Стандарт зв'
Колір
діагональ дисплея
6.49 "
роздільна здатність екрану
1560х720 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка ззаду
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
4680 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
162.75x77x8.8 мм
Вага
180 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5250 грн.

від 3 999  до 5 251 грн.
Blackview Смартфон Blackview A80 Plus 4/64GB Black
MTA.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Смартфон Blackview A80 Plus 4/64GB Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
4 299 грн.
← купити
Blackview A80 Plus 4/64GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview A80 Plus 4/64GB Black
Denika.ua (Харків)
4 462 грн.
← купити
Blackview A80 Plus 4/64GB Blue
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
4 199 грн.
← купити
Смартфон Blackview A80 Plus 4/64GB Black
Soho.com.ua (Київ)
4 459 грн.
← купити
Смартфон Blackview A80 Plus 4/64GB Black
Demping.store (Кривий Ріг)
3 999 грн.
← купити
Смартфон Blackview A80 Plus Blue
MAUDAU (Київ)
4 420 грн.
← купити
Смартфон Blackview A80 Plus 4/64GB Black DE-101987
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 179 грн.
← купити
Смартфон Blackview A80 Plus Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview A80 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview A80 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview A80 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія