шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BV6200 Pro

Ціни52Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview BV6200 Pro за ціною від 5359 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Blackview BV6200 Pro

Вага (г): 438; Розміри (мм): 174.4x82x19.2; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 13000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.56 "
роздільна здатність екрану
1612х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
13000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / 1.5 м до 30 хв /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
174.4x82x19.2 мм
Вага
438 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7500 грн.

від 5 359  до 8 423 грн.
Blackview Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
MTA.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange EU
Touch (Дніпро)
5 849 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Denika.ua (Харків)
5 821 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 932 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Orange
Limon.in.ua (Хмельницький)
5 499 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 142 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black EU
Sota.store (Київ)
5 359 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6GB/128GB Black BV6200Pro6GB/128GBBlack
COMFY.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
5 478 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BV6200 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BV6200 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BV6200 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія