шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BV6200 Pro

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview BV6200 Pro за ціною від 5353 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Blackview BV6200 Pro

Вага (г): 438; Розміри (мм): 174.4x82x19.2; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 13000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.56 "
роздільна здатність екрану
1612х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
13000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / 1.5 м до 30 хв /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
174.4x82x19.2 мм
Вага
438 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7250 грн.

від 5 353  до 8 423 грн.
Blackview Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
MTA.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange EU
Touch (Дніпро)
5 839 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Мобильный телефон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange (6931548314721)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 283 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Denika.ua (Харків)
5 821 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6GB/128GB Black BV6200Pro6GB/128GBBlack
COMFY.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 932 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Orange
Limon.in.ua (Хмельницький)
5 499 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Soho.com.ua (Київ)
5 669 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 142 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
5 478 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black EU
Sota.store (Київ)
5 353 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange (Global Version) NFC
MAUDAU (Київ)
6 314 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Dual Sim Black (6931548314707) 6931548314707
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black NW52609
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 864 грн.
← купити
Мобільний телефон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black (6931548313564)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Blackview Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
MTA.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Blackview Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
MTA.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128Gb Black EU
Touch (Дніпро)
5 819 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Denika.ua (Харків)
6 526 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
Denika.ua (Харків)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
5 949 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
Limon.in.ua (Хмельницький)
5 939 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Green Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Blackview BV6200 Pro 4/128GB Orange Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
5 928 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange EU
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB NFC Black (Global Version)
MAUDAU (Київ)
6 062 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
MAUDAU (Київ)
6 204 грн.
← купити
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange Смартфон BV6200 Pro 6/128GB Orange
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Blackview BV6200 Pro 6GB/128GB/ Green (6931548314714) 6931548314714
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black-Orange (6931548314721)
Rozetka.ua (Київ)
6 570 грн.
← купити
Мобільний телефон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 549 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
6 932 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 703 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange EU [105743]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128Gb Black EU [104533]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
6 602 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 754 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
7 032 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 287 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange
Rozetka.ua (Київ)
8 423 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
8 177 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB NFC Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
6 528 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange (Global Version) NFC
Rozetka.ua (Київ)
6 798 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 770 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфони Blackview BV6200 Pro 4/128GB Green ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
6 148 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 4/128GB Black ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 4/128GB Orange ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Orange ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
6 652 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6/128GB Green ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BV6200 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BV6200 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BV6200 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія