шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN 16-am0000 [16-am0078nw]

Конфігурації і ціни 1035Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0078nw) за ціною від 60013 грн.
Відео 7Фото 13

Серия HP OMEN 16-am0000

Модифікації HP OMEN 16-am0000 34
Где купить? [16-am0078nw]
Характеристики [16-am0078nw]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x269x24 мм
Вага
2.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  100000 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0064nw
від 83 306 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0004ua
від 85 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0079nw
від 60 013 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0087nw
від 63 395 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0057ua
від 77 899 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0103nw
від 73 538 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0077nw
від 65 649 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0095nw
від 76 920 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
A57WHAV
від 60 248 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr
від 63 399 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0229nw
від 73 449 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
C54V321
від 81 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0002nw
від 77 500 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY24EA
від 72 873 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
AZ6J3AV
від 69 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0037wm
від 68 020 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
A57WPAV
від 72 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY34EA
від 81 733 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0003nr
від 88 877 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0075cl
від 75 374 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0072nc
від 89 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr BM7B19UA
від 75 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY14EA
від 66 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0001nr
від 67 856 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0073nw
від 90 780 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0001nc
від 91 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY4EA
від 66 450 грн.

від 60 013  до 121 999 грн.
HP OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA)
iTMag.ua (Київ)
60 999 грн.
← купити
HP OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/16GB/1TB/Win11X RTX5060 144Hz CX5Q3EA
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
65 500 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA) EU
Zhuk.ua (Київ)
63 882 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA) OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA)
Denika.ua (Харків)
65 284 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16-am0078nw Ultra 7-255H/16GB/1TB RTX5060 144Hz (CX5Q3EA) CX5Q3EA
Openshop.ua (Київ)
60 013 грн.
← купити
HP OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA) CX5Q3EA
Geekabyte.com.ua (Київ)
62 999 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/64GB/2TB/Win11X RTX5060 144Hz (16-am0078nw (CX5Q3EA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
112 104 грн.
← купити
HP OMEN 16 Ultra 7-255H/16 ГБ/1 ТБ RTX5060 144 Гц 16-am0078nw (CX5Q3EA)
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
60 572 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
60 616 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-am0078nw, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0078nw). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0078nw) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія