шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN 16-am0000 [16-am0087nw]

Конфігурації і ціни 1038Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0087nw) за ціною від 63395 грн.
Відео 7Фото 13

Серия HP OMEN 16-am0000

Модифікації HP OMEN 16-am0000 33
Где купить? [16-am0087nw]
Характеристики [16-am0087nw]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x269x24 мм
Вага
2.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  95000 грн.

від 63 395  до 92 310 грн.
Ноутбук HP Omen 16-am0087nw Ultra 7-255H/24GB/1TB RTX5050 240Hz (D2YW3EA) D2YW3EA
Openshop.ua (Київ)
63 395 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/24GB/2TB/Win11X RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
78 398 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/24GB/1TB RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
67 643 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/40GB/2TB/Win11X RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
85 986 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/32GB/2TB/Win11X RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
80 928 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/56GB/1TB/Win11X RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
87 251 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/24GB/1TB/Win11X RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
74 024 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/24GB/2TB RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
72 748 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/40GB/2TB RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
79 663 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/56GB/2TB RTX5050 240Hz (16-am0087nw (D2YW3EA))
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-am0087nw, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0087nw). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0087nw) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія