шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 [16-an0119nr]

Конфігурації і ціни 504Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (16-an0119nr) за ціною від 63399 грн.
Відео 1Фото 10

Серия HP OMEN Slim 16-an0000

Модифікації HP OMEN Slim 16-an0000 32
Где купить? [16-an0119nr]
Характеристики [16-an0119nr]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x269x23 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  100000 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0229nw
від 73 449 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
C54V321
від 81 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0002nw
від 77 500 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY24EA
від 72 873 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
AZ6J3AV
від 69 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0037wm
від 68 020 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
A57WPAV
від 72 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY34EA
від 81 733 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0003nr
від 88 877 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0075cl
від 75 374 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr BM7B19UA
від 75 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY14EA
від 66 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0001nr
від 67 856 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0073nw
від 90 780 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY4EA
від 66 450 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0001nc
від 91 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0064nw
від 83 306 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0078nw
від 60 000 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0004ua
від 85 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0079nw
від 60 013 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0087nw
від 63 395 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0057ua
від 77 899 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0103nw
від 73 538 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0077nw
від 65 649 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0072nc
від 89 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0095nw
від 76 920 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
A57WHAV
від 60 248 грн.

від 63 399  до 127 849 грн.
HP OMEN Slim 16-an0119 (BM7B9UA)
iTMag.ua (Київ)
63 399 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0119 (BM7B9UA) BM7B9UA
Enigma.kiev.ua (Київ)
66 699 грн.
← купити
HP OMEN Slim 16-an0119 (BM7B9UA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
HP Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0119 (BM7B9UA) Shadow Black
MTA.ua (Київ)
72 699 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16-an0119 (BM7B9UA)
Touch (Дніпро)
68 299 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16-16-an0119 (BM7B9UA) (Custom 64GB)
Zhuk.ua (Київ)
89 775 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0119 (BM7B9UA) OMEN Slim 16-an0119 (BM7B9UA)
Denika.ua (Харків)
71 030 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen Slim 16-an0119 (BM7B9UA32GB/1TB)
Stls.store (Київ)
81 642 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16 16" (Intel Core Ultra 9/16GB/1TB (SSD)/RTX 5070) (BM7B9UA) (Standard) BM7B9UA
Jabko.ua (Львів)
72 999 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0119 (BM7B9UA) Shadow Black
Soho.com.ua (Київ)
68 179 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-an0119nr, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (16-an0119nr). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (16-an0119nr) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія