шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP Z2 Tower G9 Workstation [86D55EA]

Конфігурації і ціни 16Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP Z2 Tower G9 Workstation (86D55EA) за ціною від 94071 грн.
Фото 6

Серия HP Z2 Tower G9 Workstation

Модифікації HP Z2 Tower G9 Workstation 1
Где купить? [86D55EA]
Характеристики [86D55EA]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel W680
Серія
Core i7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 770
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
DisplayPort v1.4 / 2 штуки /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
385x169x356 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  105000 грн.
Artline Business T25
T25v20
від 94 599 грн.
Artline Business T25
T25v17
від 104 061 грн.
Artline Business T25
T25v21
від 93 501 грн.
Artline Business T25
T25v37
від 92 614 грн.
Artline WorkStation ...
W73v48Win
від 102 563 грн.
Artline Business T19...
T19v25
від 101 421 грн.
W70v02Win
від 103 574 грн.
T19v26
від 95 700 грн.
T19v27
від 95 611 грн.
W73v50Win
від 104 324 грн.
Artline Business T25
T25v22
від 95 040 грн.
Artline Business T17
T17v25Win
від 94 380 грн.
Artline Business T17
T17v30
від 104 280 грн.
W73v38Win
від 94 907 грн.
Artline Business T25
T25v26
від 104 721 грн.
Artline Business T17
T17v27
від 92 841 грн.
W73v44Win
від 93 938 грн.
W73v36Win
від 93 191 грн.
W50v02Win
від 98 384 грн.
W42v05Win
від 99 878 грн.
W42v11Win
Lenovo ThinkCentre n...
13BG0017UI
від 94 353 грн.
W53v30Win
від 98 648 грн.
W53v34Win
від 95 918 грн.
W62v03Win
від 95 435 грн.
W62v09Win
W53v32Win
від 94 160 грн.
W62v01Win
від 93 674 грн.
W62v07Win
W70v04
від 101 111 грн.

від 94 071  до 113 365 грн.
Комп'ютер HP Z2-G9 TWR (86D55EA) 86D55EA
FOXTROT.UA (Київ)
96 005 грн.
← купити
Комп'ютер HP Z2 G9 TWR / i7-14700, 16, 512, ODD, кл+м, Win11P (86D55EA) 86D55EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Робоча станція HP Z2-G9 TWR, Intel i7-14700, 16GB, F512GB, ODD, UMA, кл+м, Win11P (86D55EA)
ACDC.com.ua (Київ)
100 299 грн.
← купити
HP 86D55EA
Mallprix.com (Київ)
99 545 грн.
← купити
Рабочая станція HP Z2-G9 (86D55EA) 86D55EA
Moyo.ua (Київ)
97 728 грн.
← купити
Комп'ютер HP Z2 G9 TWR / i7-14700, 16, 512, ODD, кл+м, Win11P (86D55EA) 86D55EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Десктоп HP Z2-G9 (86D55EA) UA 86D55EA
Sota.store (Київ)
99 320 грн.
← купити
Комп'ютер HP Z2 G9 TWR / i7-14700, 16, 512, ODD, кл+м, Win11P (86D55EA) 86D55EA
icom.net.ua (Київ)
94 071 грн.
← купити
Компьютер HP Z2 G9 TWR / i7-14700, 16, 512, ODD, кл+м, Win11P (86D55EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
99 862 грн.
← купити
Комп'ютер HP Z2 G9 TWR / i7-14700, 16, 512, ODD, кл+м, Win11P (86D55EA) 86D55EA
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 86D55EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP Z2 Tower G9 Workstation (86D55EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP Z2 Tower G9 Workstation (86D55EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія