шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [885B1EA]

Конфігурації і ціни 279Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (885B1EA) за ціною від 54623 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 14
Где купить? [885B1EA]
Характеристики [885B1EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
+
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
419x540x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
Lenovo ThinkCentre n...
12SD0010UI
від 51 599 грн.
HP ProOne 440 G9 All...
9H6Z0ET
від 54 242 грн.
Apple iMac 24 2021 M1
Z12W000NU
від 51 003 грн.
Apple iMac 24 2021 M1
MGPN3
від 48 722 грн.
Apple iMac 24 2021 M1
MGPL3
від 48 240 грн.
Artline Business M67
M67v16Win
від 51 252 грн.
Artline Business M67
M67v11Win
від 55 289 грн.

від 54 623  до 69 442 грн.
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B1EA) 885B1EA
Artline.ua (Київ)
56 250 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B1EA) 885B1EA
FOXTROT.UA (Київ)
55 554 грн.
← купити
HP 885B1EA
Mallprix.com (Київ)
58 413 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B1EA) (UA) 885B1EA
Jabko.ua (Львів)
58 565 грн.
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, 3р, Win11P,
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / i7-1355U (885B1EA) 885B1EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 240-G10 23.8" (885B1EA) 885B1EA
Moyo.ua (Київ)
55 617 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B1EA) Iron Gray 885B1EA
Click.ua (Київ)
56 240 грн.
← купити
HP 885B1EA — Комп'ютер персональний моноблок 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 16GB, F512GB, UMA, Wi-Fi, кл+м, 3р, W
Comtrade.ua (Київ)
57 533 грн.
← купити
Моноблок HP 240-G10 (885B1EA) UA 885B1EA
Sota.store (Київ)
58 118 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Iron Grey (885B1EA) ProOne 240 G10 Iron Grey (885B1EA)
Denika.ua (Харків)
58 747 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" (885B1EA) Iron Gray 885B1EA
Vodafone.ua (Київ)
55 799 грн.
← купити
Компьютер HP ProOne 240 G10 AiO / i7-1355U (885B1EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
58 368 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 i7-1355U/16Gb/SSD512Gb/Cam/WiFi/K&M/W11P64/Iron Gray 885B1EA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 i7-1355U/16Gb/SSD512Gb/Cam/WiFi/K&M/W11P64/Iron Gray 885B1EA
ШО (Київ)
59 542 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / i7-1355U (885B1EA) 885B1EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / i7-1355U (885B1EA) 885B1EA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Iron Gray (885B1EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B1EA) Iron Gray 885B1EA
icom.net.ua (Київ)
55 112 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Iron Grey (885B1EA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
54 623 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 240-G10 FHD IPS/Intel i7-1355U/16GB/512SSD/UMA/W11P/Black (885B1EA)
MAUDAU (Київ)
59 864 грн.
← купити
HP Моноблок HP ProOne 240 G10 Iron Gray 23.8
MTA.ua (Київ)
58 999 грн.
← купити
HP Комп'ютер персональний моноблок 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, 3р, Win11P, чорн
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Моноблок HP 23.8 240-G10 FHD IPS/Intel i7-1355U/16GB/512SSD/UMA/W11P/Black (885B1EA) 885B1EA
Compx.ua (Київ)
56 851 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B1EA) Iron Gray
Rozetka.ua (Київ)
69 442 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 (885B1EA)
Rozetka.ua (Київ)
61 713 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Iron Grey (885B1EA)
Rozetka.ua (Київ)
60 509 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 240-G10 FHD IPS/Intel i7-1355U/16GB/512SSD/UMA/W11P/Black (885B1EA)
Rozetka.ua (Київ)
60 163 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 885B1EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (885B1EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (885B1EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія