шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a [998Z4ET]

Конфігурації і ціни 51Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a (998Z4ET) за ціною від 35263 грн.
Фото 5

Серия HP EliteDesk 8 Mini G1a

Модифікації HP EliteDesk 8 Mini G1a 3
Где купить? [998Z4ET]
Характеристики [998Z4ET]
Колір
Тип
неттоп
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 740M
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort / 2 шт. /
miniDisplayPort / 2 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
65 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
34х177х181 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  42000 грн.
Lenovo ThinkCentre n...
13GT0004UI
від 32 010 грн.
13B9001VUI
від 33 973 грн.
Vinga Mini PC V667
V6671255U.16 1T
від 33 799 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 1T
від 28 799 грн.
Vinga Mini PC V667
V6671255U.16 512
від 30 999 грн.
Asus NUC 15 Pro
RNUC15CRHU70 0002
від 37 657 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.32 1T
Asus NUC 15 Pro
RNUC15CRHU50 0002
від 29 388 грн.
13B9001JUI
від 31 902 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 1T
від 30 799 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 256W1P
від 34 799 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 1TW1P
від 34 499 грн.
HP ProDesk 4 Mini G1i
CF9C2ET
від 36 999 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 1TW1P
від 37 499 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 1TW1H
від 33 999 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 256W1H
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 512W1H
від 34 999 грн.
HP 260 G9 DM
9M9J5AT
від 36 388 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 512W1P
від 38 599 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 512W1P
від 32 999 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 1TW1H
від 32 499 грн.
Lenovo V100q
13GE000TUI
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 256W1P
від 30 499 грн.
13B9000RUI
від 31 397 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 512W1H
від 29 999 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 512W1P
Vinga Mini PC V656
V6561220P.32 1TW1H
від 34 699 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 1TW1P
від 37 299 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 512W1H
від 35 499 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 1TW1H
від 37 899 грн.

від 35 263  до 45 549 грн.
Неттоп HP EliteDesk 8 Mini G1a Black (998Z4ET) 998Z4ET
FOXTROT.UA (Київ)
37 299 грн.
← купити
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen5 220, 16, 512, WF, KM (998Z4ET) 998Z4ET
Itbox.ua (Київ)
36 467 грн.
← купити
HP 998Z4ET
Mallprix.com (Київ)
37 497 грн.
← купити
HP EliteDesk 8 Mini G1a (998Z4ET) 998Z4ET
Luckylink.kiev.ua (Київ)
36 113 грн.
← купити
Неттоп HP EliteDesk 8 Mini G1a (998Z4ET) 998Z4ET
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen5 220, 16, 512, WF, KM (998Z4ET)
Q-techno.com.ua (Київ)
36 285 грн.
← купити
HP EliteDesk 8 Mini G1a (998Z4ET) EliteDesk8MiniG1a(998Z4ET)
COMFY.ua (Київ)
36 385 грн.
← купити
системний блок R5 220/16 DDR5/512/int/DOS/WF/KM HP EliteDesk 8 Mini G1a 998Z4ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Неттоп HP EliteDesk 8 Mini G1a (998Z4ET) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 697 грн.
← купити
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen5 220, 16, 512, WF, KM (998Z4ET) 998Z4ET
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 998Z4ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a (998Z4ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a (998Z4ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія