шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP Pro Tower 295 G8 [9H699ET]

Конфігурації і ціни 30Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET) за ціною від 24887 грн.
Фото 4

Серия HP Pro Tower 295 G8

Модифікації HP Pro Tower 295 G8 1
Где купить? [9H699ET]
Характеристики [9H699ET]
Колір
Тип
настільний
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 8
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a / 3 шт. /
Привід
DVD-RW
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Потужність БЖ
180 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
337х155х297 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  29000 грн.
Artline Business B24
B24v10Win
від 26 927 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30523
від 26 599 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31110
Qbox I311xx Mini Tower
I31112
Qbox I304xx
I30451
від 26 699 грн.
Qbox I304xx
I30466
Qbox I310xx Desktop
I31038
Qbox I310xx Desktop
I31040
Qbox I310xx Desktop
I31055
Qbox I310xx Desktop
I31053
від 26 499 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31105
від 26 399 грн.
Artline Business B24
B24v14Win
від 27 191 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6802
від 24 541 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30532
від 26 899 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31113
2E Rational Basis RD...
2E-10105
від 24 908 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31041
від 26 999 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31033
від 26 199 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30515
від 26 099 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30530
Qbox I311xx Mini Tower
I31102
Qbox I311xx Mini Tower
I31104
Qbox I311xx Mini Tower
I31119
2E Rational Credo V200
2E-12812
від 24 154 грн.
Qbox I304xx
I30443
від 25 999 грн.
Qbox I304xx
I30458
Qbox I310xx Desktop
I31030
Qbox I310xx Desktop
I31032
Qbox I310xx Desktop
I31047
Qbox I304xx
I30459
від 27 299 грн.

від 24 887  до 33 363 грн.
Десктоп HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET) 9H699ET
Openshop.ua (Київ)
25 774 грн.
← купити
Комп'ютер HP Pro Tower 295 G8 / Ryzen7 5700G, 8, 512, DVD-WR, K&M (9H699ET) 9H699ET
Itbox.ua (Київ)
25 454 грн.
← купити
HP 9H699ET
Mallprix.com (Київ)
25 880 грн.
← купити
Десктоп HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET) Pro Tower 295 G8 (9H699ET)
Denika.ua (Харків)
26 296 грн.
← купити
ПК HP Pro Tower 295 G8 Ryzen7 5700G/8GB/512GB SSD/DVD-WR/K&M/DOS 9H699ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET) 9H699ET
Luckylink.kiev.ua (Київ)
25 286 грн.
← купити
Компьютер HP Pro Tower 295 G8 / Ryzen7 5700G, 8, 512, DVD-WR, K&M (9H699ET)
Q-techno.com.ua (Київ)
25 354 грн.
← купити
HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET)
Tehnomart.com (Київ)
25 839 грн.
← купити
HP 9H699ET — ПК HP Pro Tower 295 G8 Ryzen7 5700G/8GB/512GB SSD/DVD-WR/K&M/DOS
Comtrade.ua (Київ)
← купити
HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET) ProTower295G8(9H699ET)
COMFY.ua (Київ)
25 455 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 9H699ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP Pro Tower 295 G8 (9H699ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія