шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 G1i TWR [D1GD6ET]

Конфігурації і ціни 15Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 G1i TWR (D1GD6ET) за ціною від 87952 грн.
Фото 4

Серия HP EliteDesk 8 G1i TWR

Модифікації HP EliteDesk 8 G1i TWR 1
Где купить? [D1GD6ET]
Характеристики [D1GD6ET]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel Q870
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort / 2 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
337x155x308 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  85000 грн.    до  100000 грн.
Artline WorkStation ...
W73v48
від 95 654 грн.
W70v02
від 96 668 грн.
W73v50
від 97 370 грн.
W73v46
від 98 384 грн.
W73v38
від 87 998 грн.
W73v40
від 99 350 грн.
W73v44
від 87 032 грн.
W73v36
від 86 282 грн.
W73v42
від 85 052 грн.
W42v05
від 92 927 грн.
W42v11
W53v30
від 88 410 грн.
W50v02
від 91 475 грн.
W62v09
від 88 484 грн.
W63v03
від 90 242 грн.
W53v34
від 88 967 грн.
W62v03
W82v01
від 98 648 грн.
W53v27
від 99 131 грн.
W70v06
від 99 614 грн.
W53v32
від 87 251 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv171
від 85 536 грн.
W62v01
від 86 768 грн.
W62v07
DRGNv170
від 84 525 грн.
DRGNv169
від 82 809 грн.
W73v36Win
від 93 191 грн.
W73v44Win
від 93 938 грн.
W73v38Win
від 94 907 грн.
W73v42Win
від 91 958 грн.

від 87 952  до 112 073 грн.
HP D1GD6ET
Mallprix.com (Київ)
91 126 грн.
← купити
Комп'ютер HP Elitedesk 8 G1i TWR / Ultra7 265, 16, 512, NVD5060-8, WiFi, кл+м (D1GD6ET) D1GD6ET
Itbox.ua (Київ)
89 760 грн.
← купити
Системний блок HP Elitedesk 8-G1i TWR (D1GD6ET) D1GD6ET
Moyo.ua (Київ)
← купити
HP Elitedesk 8-G1i TWR (D1GD6ET) Elitedesk8-G1iTWR(D1GD6ET)
COMFY.ua (Київ)
91 245 грн.
← купити
Комп'ютер персональний HP Elitedesk 8-G1i TWR, Intel U7-265, 16GB, F512GB, NVD5060-8, WiFi, кл+м, 3р, DOS D1GD6ET
Comtrading.ua (Київ)
91 272 грн.
← купити
Комп'ютер HP Elitedesk 8 G1i TWR / Ultra7 265, 16, 512, NVD5060-8, WiFi, кл+м (D1GD6ET) D1GD6ET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Персональний комп`ютер HP EliteDesk 8 G1i TWR (D1GD6ET) D1GD6ET
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP Elitedesk 8 G1i TWR / Ultra7 265, 16, 512, NVD5060-8, WiFi, кл+м (D1GD6ET) D1GD6ET
icom.net.ua (Київ)
87 952 грн.
← купити
Комп'ютер персональний HP Elitedesk 8-G1i TWR (D1GD6ET) UA D1GD6ET
Sota.store (Київ)
← купити
Комп'ютер персональний hp Elitedesk 8-G1i twr, Intel u7-265, 16gb, f512gb, nvd5060-8, WiFi, кл+м, 3р, dos d1gd6et
Tviy-Dim.com (Київ)
93 073 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D1GD6ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 G1i TWR (D1GD6ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 G1i TWR (D1GD6ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія