шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 [B9ZY1ET]

Конфігурації і ціни 118Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY1ET) за ціною від 87355 грн.
Відео 10Фото 23

Серия HP EliteBook X G1i 14

Модифікації HP EliteBook X G1i 14 9
Характеристики [B9ZY1ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x220x15 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  115000 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B5RC3AVITM1
від 89 099 грн.
HP OmniBook 7 14-fs0...
14-fs0002ua
від 75 624 грн.
HP EliteBook Ultra G...
B68Z8ET
від 98 130 грн.
B9ZW8ET
від 93 826 грн.
B9ZX21ET
від 105 434 грн.
B0SA8AVITM1
від 105 609 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZU2ET
від 97 691 грн.
Asus ExpertBook P5 P...
P5405CSA-CH5 1164
від 76 987 грн.
HP EliteBook 8 G1i 14
C51GVET
від 75 500 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15X0005K
від 99 788 грн.
Dell Pro 14 Premium ...
BTO201PA1425 0EMEA
від 82 399 грн.
BTO202PA1425 0EMEA
від 82 999 грн.
DPP14A232WP
від 98 299 грн.
Z1610005L
від 103 779 грн.
BTO203PA1425 0UAWP
від 95 899 грн.
9V489AVV3
від 95 399 грн.
Apple MacBook Air 13...
MBA13M312ST
від 91 701 грн.
BTO205PA1425 0EMEA
від 68 999 грн.
Z15T0005L
від 93 357 грн.
MBA13M308SL
від 90 815 грн.
BTO207PA1425 0UAW11P
від 89 999 грн.
Z15S0014R
від 91 583 грн.
Z15X0005J
від 90 918 грн.
MBA13M308ST
від 88 556 грн.
Z1610005F
від 89 365 грн.
BTO201PA1425 0EMEAWWAN
від 108 030 грн.
Z15W000B6
від 88 700 грн.
9V491AVV3
від 100 167 грн.
HP EliteBook 8 G1i 14
C51GYET
від 82 555 грн.
Z15S000D9
від 88 257 грн.

HP EliteBook X G1i review: Sleek, efficient, overpriced
HP EliteBook X G1i 14 AI laptop review: Basic features wrapped in ...
Спецификация
від 87 355  до 113 430 грн.
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P B9ZY1ET
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
87 355 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P B9ZY1ET
Rozetka.ua (Київ)
91 900 грн.
← купити
Ноутбук Hp EliteBook X G1i, (B9ZY1ET) RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / Windows 11 Pro / сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
113 430 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZY1ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY1ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY1ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія