шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 [C51HKET]

Конфігурації і ціни 1194Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C51HKET) за ціною від 48744 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 16

Модифікації HP ProBook 4 G1a 16 42
Характеристики [C51HKET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  67500 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ8ET
від 57 998 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV11
від 50 419 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q6AVV2
від 58 379 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV10
від 59 128 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
C51G1ET
від 45 362 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV7
від 61 999 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV12
від 54 086 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV8
HP ProBook 465 G11
A38DTET
від 56 506 грн.
HP ProBook 465 G11
A1RM6UT
від 54 745 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ7ET
від 52 226 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q6AVV1
від 54 099 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV9
від 57 294 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ5ET
від 58 689 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ9ET
від 59 907 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK1ET
від 48 349 грн.
HP ProBook 465 G11
9Y7C7ET
від 45 006 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q6AVV3
HP EliteBook 6 G1a 16
BD5P5AW
від 59 999 грн.
HP ProBook 455 G10
7L760ET
від 59 206 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV5
від 55 699 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV10
від 56 378 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV9
від 51 794 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21MW000TPB
від 42 396 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV6
21MW0024RA
від 53 789 грн.
21MW0037US
від 61 283 грн.
21MW001RRA
від 50 431 грн.
21MW000NRA
від 50 889 грн.

від 48 744  до 69 557 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51HKET) C51HKET
Openshop.ua (Київ)
48 744 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51HKET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
53 096 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51HKET)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
51 176 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51HKET)
Rozetka.ua (Київ)
51 047 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/32GB/512/Win11P (C51HKET)
Rozetka.ua (Київ)
59 983 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/16GB/1TB/Win11P (C51HKET)
Rozetka.ua (Київ)
60 621 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/32GB/1TB/Win11P (C51HKET)
Rozetka.ua (Київ)
69 557 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51HKET)
Rozetka.ua (Київ)
58 840 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51HKET)
Rozetka.ua (Київ)
56 038 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51HKET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C51HKET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C51HKET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія