шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 [C51N4ET]

Конфігурації і ціни 679Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 (C51N4ET) за ціною від 60013 грн.
Відео 13Фото 16

Серия HP EliteBook 6 G1a 14

Модифікації HP EliteBook 6 G1a 14 24
Характеристики [C51N4ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  82500 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV8
від 65 613 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV12
від 68 950 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV9
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV1
від 74 553 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV3
від 77 975 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV5
від 74 357 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV6
від 54 709 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
B14F6AVV1
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV4
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV2
від 54 800 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH3ET
від 64 524 грн.
Asus ExpertBook P3 P...
PM3406CKA-NZ 0103X
від 60 842 грн.
HP EliteBook 8 G1a 14
C51GTET
від 67 340 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
C51HFET
від 54 378 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
BTO606PB1425 5EMEA
від 68 665 грн.
BTO507PB1425 5EMEA
від 71 284 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV5
від 73 422 грн.
PM3406CKA-NZ 0142X
від 56 069 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH5ET
від 77 178 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21MV0024RA
від 48 999 грн.
21MV000AUS
від 60 041 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH4ET
від 67 499 грн.
HP EliteBook 645 G11
A38D7ET
від 59 500 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV6
від 66 839 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV4
від 63 449 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV8
від 64 189 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV2
від 70 066 грн.
PM3406CKA-NZ 0141W
від 53 815 грн.
Dell Pro 14 PC14255
BTO602PC1425 5EMEA
від 62 267 грн.
Dell Pro 14 PC14255
BTO602PC1425 5UAW11P
від 78 672 грн.

від 60 013  до 80 928 грн.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/16GB/512/Win11P (C51N4ET) C51N4ET
Openshop.ua (Київ)
60 013 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/16GB/1TB/Win11P (C51N4ET)
Rozetka.ua (Київ)
72 748 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/16GB/512/Win11P (C51N4ET)
Rozetka.ua (Київ)
63 813 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/32GB/512/Win11P (C51N4ET)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/32GB/1TB/Win11P (C51N4ET)
Rozetka.ua (Київ)
80 928 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51N4ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 (C51N4ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 (C51N4ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія