шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять HP DDR4 DIMM 1x16GB [P43019-B21]

Конфігурації і ціни 39Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять HP DDR4 DIMM 1x16GB (P43019-B21) за ціною від 4709 грн.

Серия HP DDR4 DIMM 1x16GB

Модифікації HP DDR4 DIMM 1x16GB 3
Характеристики [P43019-B21]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Ранг пам'яті
однорангова
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка ECC
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  5500 грн.
Samsung M378 DDR4 1x...
M378A2G43AB3 -CWE
від 4 550 грн.
Hynix HMA DDR4 1x16GB
HMA82GU6DJR8 N-XN
від 4 154 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/16
від 3 795 грн.
Apacer TEX DDR4 1x16GB
AH4U16G32C28 YTBAA-1
від 4 577 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DFF1/16
від 4 668 грн.
Acer UD100 DDR4 1x16GB
BL.9BWWA.227
від 4 052 грн.
OCPC VS DDR4 1x16GB
MMV16GD432C2 2U
від 4 290 грн.
PrologiX DDR4 1x16GB
PRO16GB3200D 4
від 4 022 грн.
Dato DDR4 1x16GB
DT16G4DLDND3 2
від 4 006 грн.
AGI DDR4 1x16GB
AGI320016UD1 38-ST
від 3 899 грн.
Kingston KCP ValueRA...
KCP432NS6/8
від 5 305 грн.
Kingston KVR DDR4 1x...
KVR32N22S6/8
від 3 939 грн.
Team Group Elite DDR...
TED48G3200C2 201
від 5 477 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P3200 H
від 4 799 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO16GB3200B 4
від 4 183 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216X
від 4 517 грн.
EBW4163216C
від 4 760 грн.
Acer UD100 DDR4 1x8GB
BL.9BWWA.222
від 3 715 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4163222X
від 4 714 грн.
KVR32N22S8/8
від 2 999 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G320081
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 22X
від 4 899 грн.
A-Data DDR4 1x8GB
AD4U32008G22 -SGN
від 4 355 грн.
AGI DDR4 1x8GB
AGI320008UD1 38-ST
від 2 499 грн.
EKBLACK41632 16X
Samsung SEC DDR4 1x8GB
K4A8G085W-BC DE
від 4 140 грн.
IU4DFF1/8
від 3 992 грн.
Exceleram 42 DDR4 1x...
E-42-002S-16
від 4 925 грн.
E-42-003S-16
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1C
від 4 200 грн.

від 4 709  до 4 999 грн.
Модуль пам'яті для сервера HPE 16GB 1Rx8 PC4-3200AA-E STND Kit (P43019-B21) P43019-B21
Itbox.ua (Київ)
4 863 грн.
← купити
HP P43019-B21
Mallprix.com (Київ)
4 840 грн.
← купити
HPE 16GB (1x16GB) 1Rx8 DDR4-3200 Unbuffered Standard Memory Kit (P43019-B21) P43019-B21
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 709 грн.
← купити
Модуль пам'яті для сервера HP E 16GB (1x16GB) 1Rx8 DDR4-3200 Unbuffered Standard Memory Kit (P43019- P43019-B21
icom.net.ua (Київ)
4 756 грн.
← купити
Пам'ять HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Unbuffered Standard Memory Kit P43019-B21
Comtrading.ua (Київ)
4 836 грн.
← купити
Модуль пам'яті HPE 16GB (1x16GB) 1Rx8 DDR4-3200 Unbuffered Standard Memory Kit (P43019-B21) 16GB (1x16GB) 1Rx8 DDR4-3200 Unb
Denika.ua (Харків)
4 837 грн.
← купити
Модуль пам'яті для сервера HPE 16GB 1Rx8 PC4-3200AA-E STND Kit (P43019-B21) P43019-B21
Brain.com.ua (Київ)
← купити
HP Оперативна память HP HPE 16GB (1x16GB) 1Rx8 DDR4-3200 Unbuffered Standard Memory Kit (P43019-B21)
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
HP E 16GB (1x16GB) 1Rx8 DDR4-3200 Unbuffered Standard Memory Kit (P43019-B21) Оперативна пам\'ять для серверів E 16GB (1x16G
Kvshop.com.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP P43019-B21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять HP DDR4 DIMM 1x16GB (P43019-B21). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять HP DDR4 DIMM 1x16GB (P43019-B21) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія